iWoman.pl Forum Hobby Dom okno z montażem czy "majster" do wymiany okna?

Grupa: Hobby / Dom

okno z montażem czy "majster" do wymiany okna?
PaulaMam 30.06, 13:47:25
PaulaMam
okno do wymiany, jakieś kupię, ale kto może to zamontować.. macie kogoś godnego polecenia? a może lepszy profesjonalny montaż?
cytuj #
malaKobietka 13.07, 15:49:41
malaKobietka
Serio chcesz sama okna sobie montować, brać kogoś pierwszego lepszego? Przecież wtedy jak coś pójdzie nie tak, to nawet gwarancji przypuszczam, ze nie masz. Tam gdzie będziesz zamawiać powinna być profesjonalna ekipa, takie rzeczy lepiej zostawiać fachowcom :)
cytuj #
july 16.07, 21:16:03
july
Zdecydowanie okna z montażem. Jak coś Ci się później zepsuje, a zamontujesz na własna rękę, będziesz mieć problem z reklamacją. Tylko montaż przez fachowców.
cytuj #
PaulaMam 18.07, 14:44:30
PaulaMam
a jakie okna można kupić w pakiecie z montażem?;)
cytuj #
Lakunia 18.07, 23:31:07
Lakunia
Tylko pakiet okno+montaż. Nie ufam "majstrom" zepsuje, zniszczy coś mu sie zawali i powie, że on nie wie co się stało i zostanę z dziura w ścianie. Radze tez kupić w dobrej firmie bo moja teściowa chciała zaoszczędzić na okonie w sypialni i teraz będzie musiała nowe kupować bo sie jej wypaczyło i sie nie domyka :/
cytuj #
Psiara2 24.07, 23:15:52
Psiara2
Bierz tylko z montażem. Majster bedzie robił przez dwa tygodnie, a fachowa ekipa przyjdzie w w dwa dni zrobi to samo. Wybieraj czy chcesz mieć rozbabraną mieszkanie przez kilka dni, czy kilka tygodni. Poza tym, jak firma coś zawali, to masz rachunek/fakturę. Majster...niekoniecznie takie wystawia. No i wtedy masz problem z gwarancją. Są firmy, ktore dopuszczają montaż samodzielny (np.Jezierski) ale i tak polecają montaż przez wyspecjalizowane firmy. Łatwiej, szybciej, bezproblemowo.
cytuj #
PaulaMam 25.07, 22:24:20
PaulaMam
dziekuje! przegladam oferte jezierskiego, przekonuje standard i jakosc, ale jeszcze musimy przeliczyc.
cytuj #
malaKobietka 2.08, 16:09:31
malaKobietka
PaulaMam przelicz sobie to tak, że zakładasz okna raczej na kilkadziesiąt lat, wiec lepiej raz zapłacić nawet ciut więcej mając w perspektywie lata spokoju. Dla mnie nie ma nic gorszego niż regularne remonty :D
cytuj #
PaulaMam 7.08, 10:46:37
PaulaMam
no wlasnie... ja nienawidze remontow. a jak mysle o wymianie okien to mam gesia skorke:0
no coz, chyba wole zaplacic nieco mniej za szafę a dolozyc do okien z prawdziwego zdarzenia przy ktorych nie bedzie niespodzianek;)
cytuj #
29.08, 23:04:51
~Klemenntynna
PaulaMam napisał(a):

no wlasnie... ja nienawidze remontow. a jak mysle o wymianie okien to mam gesia skorke:0
no coz, chyba wole zaplacic nieco mniej za szafę a dolozyc do okien z prawdziwego zdarzenia przy ktorych nie bedzie niespodzianek;)

Radze raz a dobrze zrobić okna ja akurat mam właśnie od Jezierskiego w domu i nie ma z nimi problemu. Szafe jednak łatwiej wymienic po 4 latach niż okna
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu bUG7k