iWoman.pl Forum Hobby Dom praca chałupnicza

Grupa: Hobby / Dom

praca chałupnicza
Malgos2304 17.04.10, 20:22:57
Malgos2304
najbardziej znaną taką pracą jest chyba składanie długopisów. dobre dla ludzi, którzy chcą zarobić
cytuj #
22.04.10, 16:44:47
~Konto usunięte
Nie polecm, zwykłe oszustwo. ktoś z rodziny znajomego składał długopisy, potem przyjechał jakis pajac i powiedział, że zapłaci za połowę, bo druga połowa jest jego zdaniem źle skręcona.
cytuj #
Ksiezniczka 22.04.10, 18:09:04
Ksiezniczka
Moja koleżanka skręcała długopisy. Trzeba było skręcić tysiąc, żeby zarobić 1zł...
cytuj #
Ksiezniczka 22.04.10, 18:10:49
Ksiezniczka
malinka24 napisał(a):
Ja bardzo dużo szukałam pracy chałupniczej w internecie, gazetach. Jednak wszystko na nic. Bo albo telefonów nie odbierali, albo nie było takich numerów. I powiem szczerze, że nie wiem czy jeszcze sa jacyś uczciwi pracodawcy, którzy faktycznie proponują pracę chałupniczą.

Są są, nie łatwo je znaleźć, ale o jakieś konkretne pieniązki jest na prawdę cieżko:/
cytuj #
krystynanowak 10.05.10, 19:33:31
krystynanowak
Słyszałam o takich różnych sposobach zarabiania, ale nie mają one pozytywnych opinii. Uważam, że od takich ofert trzeba się trzymać z daleka.
cytuj #
danatwa 10.05.10, 20:00:06
danatwa
u nas na Podhalu czasem kuśnierze zlecają uszycie w domu np. rękawiczek ale trzeba wtedy mieć maszynę i jeszcze zdolności
cytuj #
omena1 11.05.10, 08:36:47
omena1
krystynanowak napisał(a):
Słyszałam o takich różnych sposobach zarabiania, ale nie mają one pozytywnych opinii. Uważam, że od takich ofert trzeba się trzymać z daleka.

moja znajoma dała się nabrać na ofrtę pracy chałupniczej którą znalazła gdzieś w gazecie, kazali jej wplacić kaucję 100 zł za próbnik i tyle widziała te pieniadze, nic nie przysłali
cytuj #
krystynanowak 11.05.10, 18:37:05
krystynanowak
omena1 napisał(a):
krystynanowak napisał(a):

moja znajoma dała się nabrać na ofrtę pracy chałupniczej którą znalazła gdzieś w gazecie, kazali jej wplacić kaucję 100 zł za próbnik i tyle widziała te pieniadze, nic nie przysłali

no właśnie, nie chciałabym uogólniać, ale oferujący pracę chałupniczą, to zwykli naciągacze żerujący na nieszczęściu.
cytuj #
endzi 22.06.10, 16:42:44
endzi
slyszalalm ze kiedys kolezanka jakies breloczki robilal i byla zadowolona, ja jednak sama nie probowalam
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu SzE5f