iWoman.pl Forum iWoman Cafe Dyskutujemy Który kwas foliowy?

Grupa: iWoman Cafe / Dyskutujemy

Który kwas foliowy?
Cezaryna 00 29.10.13, 12:56:45
Cezaryna 00
Niedawno byłam u Ginekologa... w raz z moim mężem planujemy mieć dziecko... rzcz jasna chcemy zwiększyć nasze szanse... Pani doktor powiedziała nam że mam zażywać kwas foliowy... czy możecie mi jakiś polecić?
cytuj #
roztropna 30.10.13, 13:30:28
roztropna
mysle ze wystarczy jak powiesz w aptece ze chcesz kupic kwas foliowy a napewno dostniesz odpowiednie dla ceibie leki i bedizezs zadowoona z efektow jego spozywania
cytuj #
sprawca 31.10.13, 10:31:06
sprawca
niema znaczenia jaiej firmy taletki wybierzesz bo kazda ktra posiada w sobie kwas foliowy jes todpowiednia i niema znaczenia jaka bwedziesz miala. lekarz napewno ci przepisze konktetne i bedziesz miala autoamtycznie rozwizany problem
cytuj #
madziorg 4.11.13, 10:57:43
madziorg
moim zdaniem powinnaś udać się do lekarza po to by lekarz zapisal ci odpowiednia dawke lekow dla ciebie przeznacoznych, lepiej samej bez konsultacji z lekarzem nie przyjmować takich lekow
cytuj #
19.10.14, 21:08:27
~Emilka_2
Mi ginekolog zalecił Folik, myślę, ze jest to dość popularny wybór ginekologów bo lek jest na rynku już bardzo długo
cytuj #
granate 2.03.15, 18:02:19
granate
Uważam, że trochę jednak ma znaczenie na jaki preparat się zdecydujemy. Kwas foliowy często występuje w tabletkach zawierających inne witaminy dla kobiet w ciąży, a te bardzo łatwo przedawkować i nie kończy się to dobrze... Ja bym jednak się decydowała kwas foliowy w formie leku, a nie suplementu :) jestem właśnie na etapie wyboru i chyba zdecyduję się na Folik, polecała mi ginekolog no i jak na razie trafiam na same dobre opinie
cytuj #
gini 19.03.15, 09:17:41
gini
Ja także biorę folik bo to czysty kwas foliowy bez żadnych dodatków, no i wchłania się w całości przede wszystkim.
cytuj #
granate 20.03.15, 22:48:52
granate
dokładnie :) na niego właśnie padł mój wyrób, jedyny kwas foliowy w formie leku bez recepty. Staram się zmieniać dietę na lepszą, bogatą w jak najwięcej potrzebnych witamin, chcę mieć pewność, że ze swojej strony zrobiłam wszystko aby mieć zdrowe dziecko
cytuj #
Majeczkaa 30.03.15, 23:12:11
Majeczkaa
kwas foliowy w formie leku budzi większe zaufanie i wcale się nie dziwię, gdyż z zasady więcej badań i testów przechodzą leki niż suplementy
cytuj #
gini 1.04.15, 08:57:48
gini
Suplementy chyba w ogóle nie są badane klinicznie, także jeśli lekarz nie zaleci to trzeba uważać, najlepiej brać folik bez wyrzutów sumienia, ze coś się stanie dziecku.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu rzkqh