iWoman.pl Forum iWoman Cafe Dyskutujemy Pierwszy samochód.

Grupa: iWoman Cafe / Dyskutujemy

Pierwszy samochód.
Róża12 12.11.13, 13:04:43
Róża12
Moi rodzicie obiecali mi że jeżeli zdam prawko, to kupią mi w nagrodę samochód... no i tak się stało... teraz się zastanawiam jaki samochód sobie wybrać? Jaki będzie najlepszy dla początkującego kierowcy?
cytuj #
Nova 22 12.11.13, 13:34:30
Nova 22
Po pierwsze, to trochę nie rozumiem podejścia Twoich rodziców... przecież to prawko dla Ciebie , nie dla nich, co do samochodu... to może jakiś ze starych fiatów?
cytuj #
stefaniajanina 13.11.13, 10:18:04
stefaniajanina
no ale czy dostaniesz nowy samochod z salony czy samochid taki uzywany bo chyba to drugie jdnak :) mysle ze im mniejszy tym lepiej dkla ciebie abys nabrala umiejetnosci w jezdzie po meisice itp :)
cytuj #
obolala 14.11.13, 10:40:41
obolala
im mnieszy tym lepszy moim zdaniem bo bedizesz mogla spokojnie zaparkowac i poruszac sie po miescie, ale musi tez napewno byc bezpieczny wiec mysle ze idaleni nadaje sie opel corsa wczesniejszejgeneracji bo sa male samochody i malo palace
cytuj #
Laurencja 2.02, 11:17:56
Laurencja
Ja polecam Toyoty, bo one są mało inwazyjne i fajnie się je prowadzi. Sama taką mam i do tego w pakiecie dobry serwis Toyoty w Gliwicach, dzięki temu jestem tam na przeglądach, a jeszcze nie miałam większego remontu. Teraz mają taką akcję http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy zobacz, może ci się przyda link :)
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu aBirj