iWoman.pl Forum Kariera Praca Kasjerki zaczną się uśmiechać?

Grupa: Kariera / Praca

Kasjerki zaczną się uśmiechać?
pogorulez 27.05.10, 09:22:21
pogorulez
brawo za pomysł, ale problem jest trochę większy, ponieważ kasjer może pracować "na kasie" 6 godzin dziennie, ale aby pracownicy pracowali dłużej, zatrudnia się ich jako sprzedawców-kasjerów i wówczas pracują po 8 godzi i więcej. Czyli zbieranie podpisów może nie wystarczyć.
cytuj #
27.05.10, 09:23:03
~Gość
Uderzcie w puchara i załączcie techniawkę: http://w446.wrzuta.pl/film/08OcLfC8mE4/dr.-droste-mark-oh-horst-du-mich-
cytuj #
27.05.10, 10:23:10
~Konto usunięte
Super pomysł, ale uśmiech kasjerki jest często wymuszony..kobieta z jednej strony cieszy sie, że dostała pracę, a z drugiej..no właśnie z czego sie tu cieszyć, skoro jest w firmie workiem bokserskim..i nic nie może..nawet zareagować na klienta buraka i jego chamstwo..
cytuj #
czarnapantera 27.05.10, 11:40:55
czarnapantera
uśmiechnięta kasjerka w hipermarkecie??
hmmmm....... Mission Impossible......
cytuj #
Ryksa 27.05.10, 11:57:18
Ryksa
na pewno miło by było robić zakupy w takim sklepie ale ciężko mi uwierzyć w takie cuda :P
cytuj #
27.05.10, 13:12:18
~Gość
Bardzo zabawne. 2 lata pracowalam jako kasjerka. Posiedzcie sobie 8h z 30 minutowa przerwa (o ile nie ma kolejek, bo jak sa to przerwa i po 6 czy 7h moze byc), poprzerzucajcie worki ziemniakow, zgrzewki napoi, cieknace mieso czy smierdzace ryby, i wtedy pogadamy o usmiechu...
cytuj #
pogorulez 27.05.10, 15:20:39
pogorulez
czarnapantera napisał(a):

dlaczego? mnie się zdarzyło, że obsługujący mnie kasjerzy byli mili i się uśmiechali, może dlatego, że tak tez byli traktowani, to nie tylko ludzie od przesuwania towarów po czytniku. Inna sprawa, że niektórzy bywają wredni...
cytuj #
27.05.10, 15:55:02
~Konto usunięte
tak,trzeba by troche pomóc tym kobietom.Przecież wiadomo,że do pracy "na kasę " nikt tak nie idzie dla własnej chęci,tylko z powodów braków na rynku pracy.
cytuj #
totylkoizka 27.05.10, 16:07:03
totylkoizka
pogorulez napisał(a):
czarnapantera napisał(a):

dlaczego? mnie się zdarzyło, że obsługujący mnie kasjerzy byli mili i się uśmiechali, może dlatego, że tak tez byli traktowani, to nie tylko ludzie od przesuwania towarów po czytniku. Inna sprawa, że niektórzy bywają wredni...

silence64 napisał(a):
Super pomysł, ale uśmiech kasjerki jest często wymuszony..kobieta z jednej strony cieszy sie, że dostała pracę, a z drugiej..no właśnie z czego sie tu cieszyć, skoro jest w firmie workiem bokserskim..i nic nie może..nawet zareagować na klienta buraka i jego chamstwo..

Przecież w akcji nie chodzi o to, by przymusić wszystkie kasjerki i kasjerów do uśmiechu, ale by wpłynąć na ich pracodawców, by ci zapewniali godziwe warunki pracy, nie tylko płacowe, ale przede wszystkim ogólnie pojęte warunki higieniczne.
cytuj #
ewkavip 27.05.10, 16:38:36
ewkavip
wiadomo że nie jest łatwo ale to mnie raczej nie dziwo ale bardziej dziwi mnie niezadowolona i jakas obrazona kasjerka w własnym prywatnym sklepie .... to jest szok.....
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu k33Hh