Grupa: Miłość i seks / Erotyka

Ginekolog
karoligrz 14.04.10, 13:53:23
karoligrz
pisklakowa napisał(a):
hehe a kiedyś czytała że laska szła do gina,i chciałą użyć dezodorantu do hig.int.ale pomyliła aerozole i gin troszkę się zdziwił jak zobaczył błyszczącą cipke ;) dziewczyna zamiast dezod.do hig.int.psiknęła sobie dezod.z brokatem.

blahaha bo padne ze smiechu, a to o tym nie slyszalam, niezle
cytuj #
14.04.10, 14:04:34
~Konto usunięte
- Byłam wczoraj u ginekologa i stwierdził, że jestem w ciąży.
- A kto jest ojcem?
- Niestety, tego nie powiedział.
cytuj #
14.04.10, 14:07:42
~Konto usunięte
Zakonnica przyszła do ginekologa na badanie kontrolne. Ginekolog postanowił zrobić jej kawał i powiedział jej, że jest w ciąży. Zakonnica przerażona wypiera się:
-Ale panie doktorze, to nie możliwe! Przecież ja z nikim nie współżyłam!
Ginekolog na to:
-Zapewniam panią, że to prawda, ale jakby chciała się pani upewnić, dam pani adres do świetnego lekarza ginekologa, znam go osobiście i ręczę, że jest kompetentny. Kiedy zakonnica wyszła, ginekolog szybko dzwoni do znajomego:
- Stary, przyjdzie do ciebie zakonnica, powiedz jej, że jest w ciąży.
Kiedy zakonnica przyszła do poleconego ginekologa, ten potwierdził, że jest w ciąży. Zakonnica załamana wychodzi z gabinetu i mówi do siebie: 'Cholera jasna, z czego teraz te świeczki robią?!'
cytuj #
ewcia03bar 14.04.10, 17:11:21
ewcia03bar
pisklakowa napisał(a):
ewcia03bar napisał(a):
u drugiej cioci wykrył raka ale niestety za późno zmarła ale dzięki jego ogromnej pomocy żyła bez cierpień w tych ostatnich dniach (ta ciocia za późno zgłosiła się do lekarza ;-(()

jakie ważne są rutynowe badania,czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy.a najgorsze że rak daje o sobie znac dopiero jak jest za późno.straszne cholerstwo.

moja ciocia była po wypadku samochodowym i miała problemy z pamięciom a nikt z rodziny nie dopilnował aby chodziła smutne:-(((
cytuj #
ewcia03bar 14.04.10, 17:12:55
ewcia03bar
helenka_22 napisał(a):
pisklakowa widze ze czytamy te same fora internetowe ja to plakalam ze smiechu czytajac tamten watek....

he he ciekawe i śmieszne - jakie to kobiet potrafią byc zaskakujące - już sobie wyobrażam minę tego faceta
cytuj #
helenka_22 14.04.10, 17:16:52
helenka_22
ewcia03bar napisał(a):
helenka_22 napisał(a):
pisklakowa widze ze czytamy te same fora internetowe ja to plakalam ze smiechu czytajac tamten watek....

he he ciekawe i śmieszne - jakie to kobiet potrafią byc zaskakujące - już sobie wyobrażam minę tego faceta

wyobrazic sobie mozna mi byloby straaasznie glupio gdyby mi ginekolog powiedzial ze sie "ładnie" przygotowalam do badania....
cytuj #
karoligrz 14.04.10, 19:15:29
karoligrz
helenka_22 napisał(a):
ewcia03bar napisał(a):
helenka_22 napisał(a):

wyobrazic sobie mozna mi byloby straaasznie glupio gdyby mi ginekolog powiedzial ze sie "ładnie" przygotowalam do badania....

no wlansie, ja chyba po takiej wpadce zmienialbym ginekologa:)...pamietam jak mi kolezanka powiedziala ze w czasie badania puscila baka...i wstyd na calego , wiecej juz do tego ginekologa wlasnie nie poszla,:)
cytuj #
25.04.10, 17:25:59
~Konto usunięte
karoligrz napisał(a):
helenka_22 napisał(a):
ewcia03bar napisał(a):
helenka_22 napisał(a):
no wlansie, ja chyba po takiej wpadce zmienialbym ginekologa:)...pamietam jak mi kolezanka powiedziala ze w czasie badania puscila baka...i wstyd na calego , wiecej juz do tego ginekologa wlasnie nie poszla,:)

O nie!!! Ja bym spłonęła ze wstydu. Ja wogóle się wstydziłam, bo po operacji miałam gazy i lekarz ginekolog spytał czy odchodzą gazy, wstyd mi było odpowiedzieć, ale musiałam bo po operacji muszą odchodzić.
cytuj #
maz_helenka_22 25.04.10, 18:01:29
maz_helenka_22
Pytanie czym rozni sie swiatopoglad ginekologa kobiety i mezczyzny w sprawach intymnych....
Interesujace....
cytuj #
malinka24 25.04.10, 20:04:31
malinka24
karoligrz napisał(a):
helenka_22 napisał(a):
ewcia03bar napisał(a):
helenka_22 napisał(a):

he he nic dziwnego, że nie poszła, bo wstyd na całego, choć mimo wszystko śmieszne :)
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu aeEui