iWoman.pl Forum Miłość i seks Erotyka Najlepszy wiek na najlepszy seks?

Grupa: Miłość i seks / Erotyka

Najlepszy wiek na najlepszy seks?
nie 12.02.10, 23:22:37
nie
Wedug mnie to sprawa indzwidualna kazdego z nas.
cytuj #
Magdalena Julia 13.02.10, 13:11:13
Magdalena Julia
to dopiero za 20 lat :)
cytuj #
omena1 14.02.10, 09:51:05
omena1
chyba każdy wiek jest dobry na uprawianie seksu jeśli tylko mamy jeszcze chęć i ochotę, z tego co słyszałam osoby bardzo aktywne seksualnie do późnej starości żyją o wiele dłużej i są mniej narażone na choroby wieku starczego:)
cytuj #
karoligrz 14.02.10, 12:21:45
karoligrz
omena1 napisał(a):
chyba każdy wiek jest dobry na uprawianie seksu jeśli tylko mamy jeszcze chęć i ochotę, z tego co słyszałam osoby bardzo aktywne seksualnie do późnej starości żyją o wiele dłużej i są mniej narażone na choroby wieku starczego:)

to jest prawda, sex sluzy naszemu zdrowiu wiec kochajmy sie jak najczesciej:)
cytuj #
Asiulek712 14.02.10, 13:02:26
Asiulek712
karoligrz napisał(a):
IVRO napisał(a):
Myslę, że z wiekiem przynosi nam to coraz większą satysfakcję. Kobieta po 25 roku zycia zaczyna miec coraz większa świadomośc własnego ciała:) I tez słyszałam, że po 30 sex jest najlepszy:)))

racja, jak jestesmy mlode inaczxej do tego podchodzimy, a majac juz stalego patrnera wiemy co i jak |:)

karoligrz napisał(a):
omena1 napisał(a):

to jest prawda, sex sluzy naszemu zdrowiu wiec kochajmy sie jak najczesciej:)

Popieram ;)
Też o tym słyszałam.Wielokrotnie o tym się mówi ...w czasopismach piszą kobiecych co nieco na ten temat.
cytuj #
Asiulek712 14.02.10, 20:30:16
Asiulek712
Magdalena Julia napisał(a):
bzdety

Czasem nawet grubo przesadzą ...ale nie to nie są bzdety! :)
cytuj #
Basik 1 14.02.10, 22:36:03
Basik 1
wiek nie ma tu nic do rzeczy
cytuj #
Marek Chełmiński 14.02.10, 23:24:15
Marek Chełmiński
Trochę dziwnie postawiona kwestia, czy w ogóle można mówić o najlepszym wieku na seks? Czy można zastosować tu jakąś skalę doznań? Chyba nie bardzo, bo intensywność i siła doznań jest zależna od wielu czynników. Swoją drogą to dolna granica aktywności wyznaczona powinna być dojrzałością psychofizyczną (i faktycznie występuje ona w okolicach pełnoletności albo później). Górną granicę wyznacza natomiast stan zdrowia także psychofizycznego. Wyznaczanie konkretnego przedziału wieku "najlepszej" aktywności seksualnej jest nieporozumieniem. Możemy mówić o największej częstotliwości która występuje faktycznie w młodszych latach, no ale w końcu ilość nie musi być tożsama z jakością.Tak więc najważniejsze w tym wszystkim jest dbanie o zdrowie - ot i chyba cała prawda
cytuj #
Asiulek712 15.02.10, 03:47:05
Asiulek712
leoni napisał(a):
Znalezione w sieci:
Wiek kobiet:
0 - 20 lat -
kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta.

20-30 lat -
kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna.

30-40 lat -
kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała.

40-50 lat -
kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna.

50-60 lat -
kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać.

;)

Róznie z tym bywa ;)
cytuj #
Asiulek712 15.02.10, 03:47:40
Asiulek712
Reguły nie ma na to żadnej :D :)
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu j1jLj