Grupa: Miłość i seks / Erotyka

Podejrzenie zdrady
11.08.16, 20:47:08
~Kajao
Witajcie,
Od jakiegoś czasu, około pół roku mam głupie przeczucie, że mój mąż mnie zdradza. Zachowuje sie tak jak w klasycznym kanonie zdrady, zostaje do pozna w pracy, ma wiecej weekendowych wyjazdow sluzbowych, zrobil sie oziębły w łóżku, a ostatnio jak chciałam skorzystać z internetu w jego telefonie (mielismy awarie domowego, a pakiet u mnie w smartfonie sie skonczyl) i wzielam do reki to zaraz mi go wyrwal z reki, wyraznie zdenerwowany tłumaczac ze czeka na wazny telefon sluzbowy... dodam ze juz nikt nie zadzwonil tego wieczoru. Tak więc z racji, że do babeczek dających sobie w kasze dmuchać nie należe postanowiłam działac i zdecydowałam się powierzyć sprawę agencji detektywistycznej. Przyjaciółka wzięła namiary od znajomej z pracy, bo wolę jednak udać się do takiej agencji z polecenia a nie losowo wybranej. Ale powiedzcie mi czy któraś z Was korzystała morze z oferty http://sprawdzwiernosc.pl/ ? Usłyszałam o nich, wiele dobrego, że są dyskretni i profesjonalni, a o to mi głównie chodzi, na ich stronie jest napisane, że posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, ale wolałabym jeszcze poznać zdanie większej ilości osób. Więc jeśli któraś z Was coś wie to bardzo proszę o podpowiedź czy zdecydować się na tę agencję. Z góry bardzo dziękuję :) Trzymajcie się ciepło, my kobitki musimy trzymać się razem :)
cytuj #
22.09.16, 18:45:11
~lusiaka
zgadzam się z tym, że agencja detektywistyczna będzie najlepszym rozwiązaniem, sama tak zrobiłam i nawet nie oglądałam się na zdanie innych, tyle tylko, że ja zgłosiłam się do http://www.detektywitrojmiasto.pl/ więc tylko o nich mogę się wypowiadać, na szczęście udało mi się uzyskać pomoc i sprawa rozwodowa poszła już po mojej myśli
cytuj #
barometr 20.10.16, 16:51:38
barometr
W sumie dobry pomysł z detektywem...
cytuj #
7.11.16, 05:18:12
~annasew
Niestety, też to przerabiałam. Mój expartner niemalże spał z telefonem i był bardzo wyczulony na wszelkie moje próby kontroli. Musiałam zacząć działać, bo sama nie byłam w stanie nic zrobić, facet był czujny. Dlatego zdecydowałam się na zatrudnienie specjalistów z Business Intelligence Agency i oni załatwili niezbite dowody. Miałam nadzieję, ze wpadłam w paranoję i jednak okaże sie uczciwy, ale jednak intuicja mnie nie zawiodła...
cytuj #
22.05, 13:27:19
~kremowaola
Ja korzystałam z pomocy takiego detektywa. Sprawa była poważna bo 4 miesiące przed ślubem więc zgłosiłam się do prawdziwej specjalistki- pani Skrzypek. Już nie pamiętam ale chyba czwartego dnia dostałam dowody potwierdzające.. ogromy ból ale to uratowało mi życie, bo teraz jestem żoną najlepszego faceta na świecie :) pozdrawiam
cytuj #
25.07, 11:37:36
~agatatab
Skrzypek z Wrocławia to górna półka wiem bo dużo o tym detektywie słyszałam :) Czasem warto jest faktycznie postawić na takie rozwiązanie bo to 100% upewnienie się co jest grane.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu xEAkb