SPRAWDŹ SIĘ
iWoman.pl Forum Psychologia Związki Czy zdrada zawsze jest zła??

Grupa: Psychologia / Związki

Czy zdrada zawsze jest zła??
whisper2 13.03.10, 13:51:35
whisper2
Czy każda zdrada jest całkowicie zła?? Większość osób bez zastanowienia odpowie, że tak, ale skoro jest aż taka zła to dlaczego tyle osób zdradza??
Pytam w Waszym odczucie, nie w odczuciu poszkodowanej osoby...
cytuj #
ewcia03bar 13.03.10, 14:05:36
ewcia03bar
moim zdaniem jest zła - krzywdzimy ludzi , których kochamy , mój ojciec powtarzał żyj tak aby ludzie, których kochasz nigdy przez ciebie nie płakali!!! jeśli ktoś potrzebuje rozrywek to niech nie wiąże się z innymi bo po co?
cytuj #
13.03.10, 17:59:07
~Konto usunięte
Jakie skomplikowane pytanie. Ze strony zdradzającego to zapewne jest zła tylko wtedy gdy taka osoba ma sumienie. Znam pewne małolaty które w zdradzie nie widzą nic złego bo jak mówią to tylko sex i nic więcej. Mam kolegów którzy twierdzą że każdy facet powinien zdradzać. jest to kwestia sumienia i wychowania.
cytuj #
ninette 13.03.10, 20:59:58
ninette
kitulakate napisał(a):
Jakie skomplikowane pytanie. Ze strony zdradzającego to zapewne jest zła tylko wtedy gdy taka osoba ma sumienie. Znam pewne małolaty które w zdradzie nie widzą nic złego bo jak mówią to tylko sex i nic więcej. Mam kolegów którzy twierdzą że każdy facet powinien zdradzać. jest to kwestia sumienia i wychowania.

Dokładnie, to zależy od człowieka. Od tego, jak te sprawy postrzega. Ja osobiście uważam że to jest złe. Niszczy związek i zaufanie.
cytuj #
whisper2 13.03.10, 21:25:57
whisper2
kitulakate napisał(a):

Właśnie dlatego pytam, bo ostatnio bardzo dużo słyszę od wielu osób, że to wcale nie jest taki koszmar. Niektórzy zgadzają się na zdrady... Pytam, bo już myślałam, że tylko ja jestem jakaś dziwna- zacofana może...
cytuj #
Agusz 13.03.10, 22:00:57
Agusz
Każda zdrada jest zła, bo to złamanie zasad związku , świadome ranienie drugiego człowieka, nie tylko utrata jego zaufania, ale też podkopanie jego wiary w siebie...w miłość...szczerość...w drugiego człowieka.
cytuj #
nie 13.03.10, 22:20:38
nie
Tak zawsze jest zła.Zdrady nie uważam za coś dobrego tylko za coś złego i niemądrego.Zdradzaja wszyscy , nie jesteśmy idealni.
cytuj #
13.03.10, 22:53:54
~Konto usunięte
Zdrada - zawsze oznacza brak szacunku dla osoby zdradzanej - nie jest to wytłumaczalne jak dla mnie - jak zdradzisz to do widzenia
cytuj #
grasko 14.03.10, 18:04:34
grasko
nie wyobrażam sobie życia z facetem, który mni ezdradził,dla mnie to koniec wspólnego zycia
cytuj #
adusia1986 14.03.10, 20:46:18
adusia1986
zdrada jest zła i nigdy bym jej nie wybaczyła, jest zasada ,,ciało puszczone raz puszcza się cały czas"
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu 6q6zg