SPRAWDŹ SIĘ
iWoman.pl Forum Psychologia Problemy jak odzyskac stracona przyjazn

Grupa: Psychologia / Problemy

jak odzyskac stracona przyjazn
5.12.11, 12:13:38
~Gość
Przyjaźń i pieniądze nie idą w parze, z powodów finansowych pokłóciłyśmy się bardzo z moją przyjaciółką, do tego trzeba doliczyć kilka naprawdę przykrych słów, których nigdy nie spodziewałabym się usłyszeć z jej ust, wyszło po prostu jak mnie postrzega i zupełnie nie idzie to w parze z tym jak się zachowywała przed całą kłótnią :/ minął już rok od całego zdarzenia, od tego czasu kilka razy podejmowałyśmy próby odnowienia przyjaźni, ale zawsze kończyło się to klęską, bardzo mi jej brakuje, ale postrzeganie naszej relacji zostało strasznie zaburzone :/ czy jeszcze można coś z tym zrobić? ona była mi bliska niczym rodzina, nie mam innej przyjaciółki :/ jak mozna odzyskac stracona przyjazn?
cytuj #
Joleczka01 5.12.11, 14:17:48
Joleczka01
Trzeba się odezwać i powoli odbudowywać to co zostało zniszczone...
cytuj #
moled 5.12.11, 15:17:25
moled
jeśli padły zbyt mocne słowa i zaufanie zostało utracone to naprawdę ciężko będzie odbudować taką relację, dlatego może najlepiej porozmawiać ze sobą szczerze i wyłuszczyć wszystko co nas zabolało, bo przemilczenie sprawy nie załatwi
cytuj #
lachon8382 6.12.11, 10:31:09
lachon8382
mysle, ze jest to niemozliwe, obie sie zawiodlyscie na sobie, kazdy ma juz jakas wyrobiona opinie na temat tej drugiej...
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu L7tvg