iWoman.pl Forum Psychologia Problemy Jak opanować placzace z byle powodu dziecko??

Grupa: Psychologia / Problemy

Jak opanować placzace z byle powodu dziecko??
omena1 28.06.10, 13:14:40
omena1
endzi napisał(a):
helenka_22 napisał(a):
Jak opanować placzace z byle powodu dziecko?? Czy mialyscie takie problemy?? Od jakiegos czasu córka na wszystko reaguje placzem. Dodam ze byla u babci duzszy czas....

oj to trzba spytac babci co tam sie wydarzylo moze cos spowodowalo ze sie mocno wystraszyla! a moze po prostu chce tym pokazac ze to ona jest górą

dzieci to mali terrorysci hehe, czasem ma sucho jest najedzone i jednak z jakiegoś powodu placze, ja też niekiedy nie wiedziałam co robić
cytuj #
malinka24 29.06.10, 10:48:50
malinka24
omena1 napisał(a):
endzi napisał(a):
helenka_22 napisał(a):
Jak opanować placzace z byle powodu dziecko?? Czy mialyscie takie problemy?? Od jakiegos czasu córka na wszystko reaguje placzem. Dodam ze byla u babci duzszy czas....

oj to trzba spytac babci co tam sie wydarzylo moze cos spowodowalo ze sie mocno wystraszyla! a moze po prostu chce tym pokazac ze to ona jest górą

dzieci to mali terrorysci hehe, czasem ma sucho jest najedzone i jednak z jakiegoś powodu placze, ja też niekiedy nie wiedziałam co robić

o tak a czasem się ma taką dużą ochote wziąć te dziecko zamknąc do szafy, oby tylko nie słyszeć tego płaczu. ale przecież nikt nie byłby do tego zdolny. I wiadomo, ze to tylko tak się mówi, a co do czego biega po domu bujając na rękach, oby tylko się uspokoiło.
cytuj #
rybka2446 29.06.10, 11:46:27
rybka2446
Moj syn jak nie dostanie tego co chce to tez zaczyna plakac. Moj maz kaze mu isc do kata i sie wyplakac a jak skonczy ma przyjsc spowrotem . U mojego syna to dziala idzie do kata poplacze chwlke i przychodzi sie przytulic
cytuj #
krystynanowak 29.06.10, 11:48:22
krystynanowak
rybka2446 napisał(a):
Moj syn jak nie dostanie tego co chce to tez zaczyna plakac. Moj maz kaze mu isc do kata i sie wyplakac a jak skonczy ma przyjsc spowrotem . U mojego syna to dziala idzie do kata poplacze chwlke i przychodzi sie przytulic

i chyba taki sposob jest najlepszy, bo jesli dziecko nauczy sie ze placzac dostane to co chce to pozniej bedzie jeszcze gorzej
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu jgkjg