iWoman.pl Forum Psychologia Problemy Jak pogodzić się z teściową?

Grupa: Psychologia / Problemy

Jak pogodzić się z teściową?
Sandra00 4.07.13, 14:21:15
Sandra00
Od ponad pół roku nie odzywam się do ojej teściowej, po prostu zaczełą zbyt ingerować w nasze życie no i w końcu nie wytrzymała i wygarnęłam jej wszystko... w zasadzie miałabym gdzies to co Ona do mnie ma , ale widze ż emój mąż przez to cierpi... jak pogodzić się z teściową?
cytuj #
Tatiana 00 4.07.13, 14:48:56
Tatiana 00
Z teściowymi jest tak , że jak zaczniesz ja przeprasząc , to Ona to potraktuje jak Twoja przgeranę a jej zwycięstwo, muszisz to zrobic na pryzkłąd po przez sowjego męża...
cytuj #
niedonna 5.07.13, 09:56:22
niedonna
moze warto porozmawiac z nia i dojsc z nia do kompromisu bo szkoda zyucia na jakies niedopomowienia dotyczace czegos co tak naprawde moze byc neiszkodliwe. naprawde :) powodzenia zycze :)
cytuj #
dredzia 5.07.13, 10:47:12
dredzia
a ona czuje skruche jakas? w sensie ona tez moglaby pomyslec o swoim zachowaniu, bo widze, ze to Ty chcesz wyciagac reke, moze poczekaj az ona sie zastanowi nad swoim zaochowaniem.
cytuj #
Żyrafa00 5.07.13, 15:00:25
Żyrafa00
Ja wychodzę z założenia , że skoro nie dogaduje się z jakaś osobą, to jej unikam, i to samo mogę poradzić Tobie, teściowe z reguły są naprawdę wredne... nie ma co nerwy tracić na takie osoby.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu rBdGe