iWoman.pl Forum Zdrowie i uroda Nasze zdrowie częste zapalenie dróg moczowych

Grupa: Zdrowie i uroda / Nasze zdrowie

częste zapalenie dróg moczowych
22.06.15, 17:59:15
~erra330
Żurawina dobra na wszystko, nie tylko na pęcherz. Urafuraginum sprawdza się świetnie przy leczeniu pęcherza, ale zgadzam się, że jak możesz być w ciąży to zrób badania i zapytaj lekarza czy możesz brać.
cytuj #
29.06.15, 20:28:52
~fiszkka
Ja brałam urafuraginum, ale nie w ciąży, na szczeście nie miałam tego problemu w stanie błogosławionym.
cytuj #
30.06.15, 23:08:21
~pomponikk8
Drogi ten lek? Długo to się bierze?
cytuj #
BeautyDolls27 10.09.15, 20:51:21
BeautyDolls27
Ja też brałam urofuraginum. Kosztuje około 10 złotych. ceny nieznacznie się wahają w zalezności od apteki. Bierze się od 5 do 10 dni. Najważniejsze dla mnie, że jest bez recepty.
cytuj #
Laurencja 4.11.15, 12:30:56
Laurencja
Ja niestety przekonałam się, że wpływ na to mogą mieć wargi sromowe mniejsze, więc idealna dla mnie okazała się labioplastyka http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/zewntrzne-narzady-plciowe/zmniejszanie-warg-sromowych-mniejszych/ Do tej pory miałam bardzo często infekcję. Okazało się, że wystarczył jeden zabieg i mam teraz spokój
cytuj #
BeautyDolls27 5.11.15, 20:03:05
BeautyDolls27
Niekoniecznie musi być to. Proponuję wypróbować urofuraginum, a jak nie pomoże iść do ginekologa. Lekarz to najlepszy wybór.
cytuj #
yaska 9.11.15, 09:54:38
yaska
Ja w ciąży niestety miałam infekcję pęcherza, aż wylądowałam w szpitalu, bo nie mogłam wytrzymać tego bólu. dostawałam tam własnie urofuraginum, chociaż bez konsultacji z lekarzem nie polecam brać żadnych leków w ciąży. Co innego poza ciążą ;)
cytuj #
BeautyDolls27 29.11.15, 22:31:40
BeautyDolls27
Ale podobno urofuraginum mozna brać od drugiego trymestru. Bo ziołowe więc nie szkodzi.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu wDGHk