iWoman.pl Forum Zdrowie i uroda Fitness Jak mieć piękne ciało?

Grupa: Zdrowie i uroda / Fitness

Jak mieć piękne ciało?
Bogusława 16.12.13, 08:41:38
Bogusława
Zawsze marzyłam żeby mieć piękne ciało... takie jak mają dziewczyny na okładkach... powiedźcie mi czy jest możliwe a zeby osiągnąc takie wyniki bez photoshopa...?
cytuj #
furoka 16.12.13, 09:36:19
furoka
one maja piekne cialo, bo grafik potrafii zrobic cuda w photoshopie:) nie ma idealnej sylwetki, ciala, kazda kobieta ma jakis defekt:)
cytuj #
nadia233 16.12.13, 13:31:19
nadia233
piekne cialo to przedeszystkim dobra dieta i zdrowe zycie, do tego dochodza ciezkie treningi i wytrwala praca. nic za darmo sie nie robi. trzbea naprawde duzo energi i checi w to wniesc aby sie to wszystko udało :)
cytuj #
Bakteria 00 16.12.13, 14:16:38
Bakteria 00
Dla mnie to jest jasne ze przez ciężką pracę można osiuągnąć łądny wygląd... ale też bywa tak ze po prostu nasze uwarunkowanie genetyczne na to nam nie pozwala!!
cytuj #
ada18 17.12.13, 09:42:40
ada18
aby miec piekne cialo trzeba naprawde bardzo sie o niego starac, nalezy cwiczyc i stosowac odpowiednia diete, ale tak naprawde godnie i ciagle majac na uwadze to by pilnowac sie z jedzeniem i systematycznoscia treningów
cytuj #
italianka 18.12.13, 09:42:58
italianka
owszem ze jest ale wez pod uwage ze te dziewczyny to sa bardzo pocudowne i bardzo podkoloryzowane w photoshopie przez co tak naprawde nie wiesz jak one wygladaja na zywo a napewno nie sa az tak ladne jak by sie moglo wydawac
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu BieKg