iWoman.pl Forum Zdrowie i uroda Nasze zdrowie Jakie buty przy bólu kręgosłupa?

Grupa: Zdrowie i uroda / Nasze zdrowie

Jakie buty przy bólu kręgosłupa?
AgataMalina 30.08, 09:35:02
AgataMalina
Od kilku tygodni mam ogromne bóle w okolicach kręgosłupa. Regularnie chodzę na masaże i stopniowo się to poprawia. Zastanawiałam się jakie radzicie założyć "bardziej" oficjalne buty do pracy, bo pracuję w dużej korporacji, gdzie przyjście w typowych adidasach raczej nie przejdzie. W wysokich szpilkach czy balerinkach po przejściu kilkudziesięciu metrów zaraz bolą mnie plecy :(
cytuj #
31.08, 14:14:49
~Marzena Dudziak
Koturny z Wojasa mogę śmiało polecić. U mnie w przypadku bólów po wypadku sprawdzały się też szpilki, ale na takim niewielkim obcasie. Jak najmniejszym, ale nie mogą być 0cm - balerinki - bo po prostu plecy wtedy mają niesamowitą "przeprawę"...
cytuj #
15.09, 12:23:16
~Małgorzata Kalata
Buty z Wojasa jak najbardziej, ale na pewno nie koturny. Jeśli boli Cię kręgosłup to w grę wchodzą tylko płaskie buty. Powinny być dobrze wyprofilowane i wygodne, na delikatnym podbiciu. W Wojasie masz takich pełno, ale musisz przymierzyć, które będą pasowały do Twojej stopy
cytuj #
19.09, 09:31:25
~Kari Śmigalska
Z Wojasa ogoólnie wszystkie buty są mega wygodne, ale przy bólach kręgosłupa nie ryzykowałabym żadnym obcasem. Spróbuj z lordsami na trochę grubszej podeszwie, ona już w ogóle daje mega wygodę.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu Hhiif