SPRAWDŹ SIĘ
iWoman.pl Forum Zdrowie i uroda Odżywianie Picie płynów przed posiłkiem albo 2 godziny po posiłku.

Grupa: Zdrowie i uroda / Odżywianie

Picie płynów przed posiłkiem albo 2 godziny po posiłku.
lexie 27.03.10, 21:47:11
lexie
Wiem, że picie pół godziny przed posiłkiem szklanki wody mineralnej, zmniejsza naszą ochotę na jedzenie, więc jemy mniej, co sprawia, że chudniemy szybciej. Fajna sprawa.
cytuj #
Madziula;) 3.04.10, 08:02:19
Madziula;)
czyli w trakcie jedzenia lepiej nie pić? a czemu? ja nigdy o tym nie słyszalam...
cytuj #
karoligrz 5.04.10, 22:32:06
karoligrz
Madziula;) napisał(a):
czyli w trakcie jedzenia lepiej nie pić? a czemu? ja nigdy o tym nie słyszalam...

ja slyszlaam ze picie przed nic nie daje, bo to woda i od razu splywa z zoladka dalej, wiec nie zaplenia nas, no a picie w trakcie jedzenia jest niezdorwe bo splukujemy sline i wszystkie enzymy trawienne
cytuj #
rafalmagdajankowiak 6.04.10, 14:50:29
rafalmagdajanko…
Ja dużo piję 2litry dziennie nie wiedziałąm że się spłukuje
woda przed posiłkiem zasyca nasz żołądek i mamy mniejszy apetyt
cytuj #
karoligrz 9.04.10, 11:49:02
karoligrz
rafalmagdajanko… napisał(a):

niom jak ja pije tez 2 litry wody dziennie to tez mam mniejszy apetyt, ale ostatnio oglaalam program na ten temat i tam wlansie twoerdzili cos innego :)
cytuj #
29.04.10, 22:37:27
~Konto usunięte
Ja dużo piję 2litry dziennie nie wiedziałąm że się spłukujewoda przed posiłkiem zasyca nasz żołądek i mamy mniejszy apetyt

jak jestem glodna to woda nic mi nie daje mdli mnie wtedy
cytuj #
integrale 29.04.10, 23:06:51
integrale
karoligrz napisał(a):

niom jak ja pije tez 2 litry wody dziennie to tez mam mniejszy apetyt, ale ostatnio oglaalam program na ten temat i tam wlansie twoerdzili cos innego :)

właśnie co program czy artykuł to mówią inaczej...macie czasem wrażenie że nie wiadomo komu wierzyć???ja piję i też mniej przez to jem
cytuj #
3.05.10, 12:42:43
~Konto usunięte
szklana wody przed posiłkiem powoduje że człowiek mniej je na śniadanie no i później popijać wodę w ciągu dnia to się mniej chce jeśc
cytuj #
karoligrz 4.05.10, 22:30:09
karoligrz
integrale napisał(a):
karoligrz napisał(a):

właśnie co program czy artykuł to mówią inaczej...macie czasem wrażenie że nie wiadomo komu wierzyć???ja piję i też mniej przez to jem

niom te ich nowinki itp, raz tak a za chwile inaczej, ale lepiej sprawdzic na sobie, po czym sie chce nam mniej jesc
cytuj #
12.05.10, 19:15:48
~Konto usunięte
integrale napisał(a):
karoligrz napisał(a):

każdy mówi co innego, każda gazeta ma inne źródła, na mnie osobiście szklanka przed jedzeniem nie działa
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu W4cQh