iWoman.pl Forum Hobby Inne Fanki tańca łączmy się

Grupa: Hobby / Inne

Fanki tańca łączmy się
zielonookaoptymistka 8.05.10, 18:09:00
zielonookaoptym…
Nie wiem czy to dobre miejsce na ten wątek,ale zobaczymy. Ja jestem ogromną fanką tańca również tego w telewizji. Taniec z Gwiazdami czy YCD to moje sztandarowe programy. czy może i Wy macie podobnie. Piszcie i dzielcie się swoimi opiniami na temat programów.
cytuj #
zielonookaoptymistka 8.05.10, 18:11:29
zielonookaoptym…
Ja zacznę od ostatniego odcinka Tańca z Gwiazdami. Salsa Olgi Bołądź i Łukasza Czarneckiego śni mi się po nocach. Po prostu kipiała seksem, aż zapragnęłam tak samo ,,pląsać,, po parkiecie. Dodatkowo ta piosenka podczas ich występu:Puerto Rico;))))))
cytuj #
zielonookaoptymistka 8.05.10, 18:15:03
zielonookaoptym…
Jeżeli chodzi o You Can Dance, to w pamięci utkwił mi występ Kuby i Kasi z drugiego odcinka. Aż miałam ciarki po całym ciele, do tego piosenka Kayah z Royal Quartetem, taki zestaw musiał być wybuchowy.
cytuj #
G3n1usz 8.05.10, 18:33:52
G3n1usz
zielonookaoptym… napisał(a):
Jeżeli chodzi o You Can Dance, to w pamięci utkwił mi występ Kuby i Kasi z drugiego odcinka. Aż miałam ciarki po całym ciele, do tego piosenka Kayah z Royal Quartetem, taki zestaw musiał być wybuchowy.

ja zawsze w środę czekam na kolejny odcinek YCD , ale o tym już jest temat .
Szkoda mi tego hip-hopowca co odpadł bo on na prawdę dobrze tanczył .
cytuj #
Madziula;) 9.05.10, 11:03:52
Madziula;)
ja wolę taniec na żywo;) w mojej roli he he a w telewizji nie oglądam tych programów bo zwyczajnie nie mam czasu;(
cytuj #
G3n1usz 9.05.10, 12:54:39
G3n1usz
Madziula;) napisał(a):
ja wolę taniec na żywo;) w mojej roli he he a w telewizji nie oglądam tych programów bo zwyczajnie nie mam czasu;(

Oglądnij chociaż jeden odcinek You Can Dance . Na pewno ci się spodoba , miło się ogląda i jest o przyzwoitej porze . 21:30 Środa TVN
cytuj #
Ksiezniczka 15.05.10, 12:02:16
Ksiezniczka
G3n1usz napisał(a):
Madziula;) napisał(a):

Oglądnij chociaż jeden odcinek You Can Dance . Na pewno ci się spodoba , miło się ogląda i jest o przyzwoitej porze . 21:30 Środa TVN

Oj zgadzam się że YCD to świetny program i z edycji na edycję poziom tancerzy jest większy :)
cytuj #
zielonookaoptymistka 21.05.10, 11:30:38
zielonookaoptym…
Ostatnio też miałam ciarki na plecach. Kocham piosenkę ,,Goodbye my lover,, a kiedy zobaczyłam co ,,wyprawiają,, przy niej Tomek z Anią to nie mogłam oczu oderwać. Strasznie szkoda, że to właśnie Ania musiała odejść. Jakoś nie jestem fanką Ilony, mam nadzieję, że do finału przejdzie Kuba z Figą.
cytuj #
Ksiezniczka 21.05.10, 17:32:12
Ksiezniczka
zielonookaoptym… napisał(a):
Ostatnio też miałam ciarki na plecach. Kocham piosenkę ,,Goodbye my lover,, a kiedy zobaczyłam co ,,wyprawiają,, przy niej Tomek z Anią to nie mogłam oczu oderwać. Strasznie szkoda, że to właśnie Ania musiała odejść. Jakoś nie jestem fanką Ilony, mam nadzieję, że do finału przejdzie Kuba z Figą.

Tomka lubię od samego początku, to taki dojrzały facet:) a za Anią nie przepadałam:)
cytuj #
guga-20 22.05.10, 15:14:48
guga-20
ja taniec z gwiazdami ogladalam może przez 4 sezony, teraz mnie to strasznie znudziło a YCD to oglądam ewentualnie eliminacje, bo przynajmniej jest się czasem z czego posmiać
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu 83uRi