iWoman.pl Forum Hobby Kuchnia kulinarne nowości

Grupa: Hobby / Kuchnia

kulinarne nowości
4.10.11, 15:05:31
~Gość
Moje pomysły obiadowe wyczerpały się, wszyscy domownicy narzekają, że co rusz jedzą to samo, jakie kulinarne nowości mogłabym im zaproponować? podzielcie się swoimi pomysłami
cytuj #
robal9392 5.10.11, 10:12:57
robal9392
polecam makaron w sosie smietanowo-serowym:) smietana 30%, ser topiony, ser lazur, makaron, pychotka
cytuj #
ajka86 5.10.11, 13:14:10
ajka86
kurczak w sosie śmietanowo-koperkowym, obtaczasz kawałki kurczaka w mące, obsmażasz, rozpuszczasz kostkę rosołową w szklance wody i zalewasz kurczaka, dusisz, potem dodajesz śmietany z koperkiem : )
cytuj #
analaura 17.04, 20:13:25
analaura
ajka86 fajny przepis ale ja zamiast kostki rosołowej dodała bym bulionu w butelce z krakusa, na pewno jest o wiele zdrowszy.
cytuj #
iwonam2 29.06, 21:49:58
iwonam2
Zrób im pizze z kozim serem pleśniowym chavroux, salami i oliwkami. Będą wtedy na pewno zadowoleni :) U nas zawsze wszystko zjedzone do ostatniego kawałka. Musicie spróbowac pycha!
cytuj #
oleander 12.07, 12:46:33
oleander
Czy robiłaś na obiad tartę z warzywami? Jeśli nie to polecam pyszną tartę z brokułami i szynką :) Ja ją robię regularnie bo w moim domu bardzo wszystkim smakuje. Polecam sprawdzony przepis: https://www.panitereska.pl/recipe-items/tarta-na-slono/
Tartę można przygotować również w innymi składnikami, ale ta jest moim zdaniem najpyszniejsza :)
cytuj #
maryawary1000 8.10, 17:47:58
maryawary1000
Moje ostatnie kulinarno-zakupowe odkrycie to koncentrat warzywnego bulionu od Krakusa w szklanej buteleczce jak znany od lat jeszcze z kuchni naszych mam żurek czy barszcz czerwony. Smakuje świetnie i oszczędza mój czas przy garnkach a na dodatek ma prosty, zdrowy skład.
cytuj #
12.10, 11:43:35
~gonjja
Jeśli chodzi o bulion krakusa to jest jeszcze drobiowy, też pyszny do zup i sosów, dziś właśnie robię z niego rosołek z kluseczkami.
cytuj #
15.10, 22:28:47
~ania8998

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Polecam serdecznie
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu x8Ugb