iWoman.pl Forum Hobby Kuchnia szybki obiad??

Grupa: Hobby / Kuchnia

szybki obiad??
anteczka 25.10.13, 09:19:30
anteczka
dziewczyny, czesto wracam pozno do domu i jestem padnieta by jakos bardzo gotowac, macie jakies pomysly na szybkie obiady:)?
cytuj #
bombolada 25.10.13, 09:32:57
bombolada
Na przyklad zupa chrzanowa: Ziemniaki skrojone na zupę ugotować z vegetą i solą, ok. 20-30 dkg boczku obsmażyć w kostkach. Do zupy wrzucić chrzan. Zabielić śmietaną, wrzucić boczek - wcinać.
cytuj #
violek20 25.10.13, 09:33:45
violek20
Jak nie mam na nic czasu to gotuje Spaghetti.Makaron spagetti ugotowac na patelni osobno podsmazyc cebulke drobno pokrojona dodac kielbaske +sos pomidorowy albo ze sloika przyprawic i gotowe:)
cytuj #
SanusiaS 27.10.13, 18:57:47
SanusiaS
Kuskus - 10 minut, filety z kurczaka - 20 minut :) warzywa na parze robisz w miedzyczasie - tez kolo 10-15 minut ;)
cytuj #
furoka 28.10.13, 09:36:33
furoka
Ja lubie sobie przygotowac kaszke kuskus ktora tylko zalewam woda i do tego warzywa z patelni grillowej:)
cytuj #
przezorna 28.10.13, 11:43:20
przezorna
skoro jestes padnieta na gotowanie to nie lepiej zjesc na miesice? wiem ze taniej jest w domu cos przygotowac ale sama mowisz ze nie masz czasu, mozesz robic zupe na pare dni albo cos podobnego w podobnej szybkosciowo wykonaniu
cytuj #
pytka 29.10.13, 10:19:10
pytka
skoro wracasz pozno to jedz na miesice i problem gotowania bedize dla ciebie odlozony i niepotrzebny ale jak koniecnzie chcesz gotowac w domu to pomysl nad tym aby np. gotowac sobie wiecej jedzenia w weekend kiedy masz wolne i miec posilek na pare dni do przodu :)
cytuj #
14.04, 02:44:18
~mimi88x
Ja jak tak nie mam siły nic gotować to idę sobie najczęściej gdzieś na dobry obiad. mam swoją ulubioną restauracje- Salto na wilczej. Mają tam świetne owoce morza, które aj osobiście po prostu uwielbiam. Poza tym samo wnętrze knajpki też jest super :)
cytuj #
oleander 15.09, 11:08:16
oleander
Jak mi się nie chce gotować to kupuję coś gotowego np. pizzę guseppe albo ristorante. Po przyjściu do domu włączam tylko piekarnik i za chwilę mam jedzonko gotowe :D . Lubię też gotowe pierogi z brokułami albo naleśniki z serem. Teraz w sklepach jest duży wybór gotowych dań, smacznych i z dobrym składem :) .
cytuj #
12.10, 11:46:37
~ivvam
U mnie dzisiaj risotto z pieczarkami na bulionie drobiowym z krakusa. Uwielbiam je robic bo szybko i smacznie a bulion rewelacja, nie to co kostki z chemią
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu CR8vk