iWoman.pl Forum iWoman Cafe Dyskutujemy Polacy coraz więcej wydają na psy

Grupa: iWoman Cafe / Dyskutujemy

Polacy coraz więcej wydają na psy
18.08.16, 18:24:21
~Teresa G.
Wszystko w granicach rozsądku, bo niektórzy wariują na punkcie swoich pociech... ale uważam, że nie wolno oszczędzać np. na jedzeniu. Mojemu owczarkowi kupuję tylko naturalną, zdrową karme (Doctor Dog a ceny z kosmosu nie ma), a znajomi mnie wyśmiewają, że psa karmie zdrowszą żywnoscia niż jem sama. Jasne, tylko oni zapychają swoje psiaki marketową karmą, z tymi całymi chemikaliami, a potem się dziwią, że muszą ciągle do weterynarza chodzić z nimi.
cytuj #
3.04, 11:07:44
~kicimici0
W cale się nie dziwie ja też dla mojego kota staram się wybrać najlepsze rzeczy! nawet jak mam wesele jakieś i nie mogę się zająć zwierzakiem oddaję pod najlepsza opiekę, najczęściej chyba do hotelu http://www.kocie-sprawki.pl/ , i zawsze jestem bardzo zadowolona mój kot świetnie się tam odnajduje.
cytuj #
14.04, 10:23:58
~kicia0
Ojj niektórzy zwierzęta traktują jak dzieci i chca im dać najlepszą opiekę. Zwierze jest członkiem rodziny w wielu domach! Ja np starannie dobieram weterynarza. Ostatnio chodzę do melwitu w Krakowie na Bielanach i jestem bardzo zadowolona.
cytuj #
adam9877 11.10, 18:13:30
adam9877
Kiedy mój pies jest zadowolony ja też jestem. Często kupuję mu ciasteczka snack mobility dog z vetexpert które bardzo lubi i które korzystnie wpływają na stawy. Ale bez przesady to nie są wielkie pieniądze.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu pgrMe