Grupa: iWoman Cafe / Dyskutujemy

studia podyplomowe
21.04, 10:06:02
~nelinna
Skończyłam psychologię i pracuję w poradni, praca w mój gust totalnie nie trafiona i czuję że powoli zbliża się wypalenie zawodowe, nie chcę totalnie sie od psychologii odciać ale na pewno poszuakć innej dziedziny, w sumie myślaam o pracy z dziećmi, tylko teraz nie wiem cyz lepiej logopedia czy integracja sensoryczna i gdzie takie studia mozna zrobić solidnie?
cytuj #
23.04, 11:49:46
~Basia81
Często się tak zdarza niestety ze nie jesteśmy spełnieni zawodowo często ciężko zdecydowac się na jakiekolwiek zmiany ale mi np za pomocą studiów podyplomowych udało mi się zmienić pracę.
cytuj #
oewsb 23.04, 17:17:12
oewsb
Witam! Nelinna studia podyplomowe na wspomnianych kierunkach możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Zachęcam Cię do wejścia na stronę wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe gdzie możesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty, warunkami rekrutacji oraz opłatami. Zachęcam Cię do szybkiego podjęcia decyzji i zapisania się na studia w terminie do 29 kwietnia, co pozwoli szczędzić aż 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
cytuj #
13.05, 18:01:28
~Kasia877
Zastanawiam się nad taką podyplomówką z rachunkowości czy znajdę taki kierunek w Gdańsku?
cytuj #
oewsb 18.05, 18:28:29
oewsb
Kasia877 w gdańskim oddziale WSB możesz podjąć studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i controlling finansowy. Dodam, że nadal można skorzystać ze wspomnianej wyżej promocji zniżkowej, bowiem została ona przedłużona do 31 maja.

Online Ekspert WSB
cytuj #
29.06, 20:21:05
~IrkaFa
Jak ze zniżkami do kiedy ostatecznie będą obowiązywać?
cytuj #
oewsb 8.07, 17:58:32
oewsb
Nasza promocja zniżkowa nadal trwa, jednak na innych warunkach. Teraz zapisując się na studia do 10 sierpnia można liczyć na 600 zł zniżki: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł. Zapraszam!

Online Ekspert WSB
cytuj #
30.09, 19:26:15
~Aniela_09
Cały czas myślę o takiej podyplomówce ale pytanie czy jest możliwość załapania się jeszcze na jakieś zniżki?
cytuj #
oewsb 1.10, 08:57:05
oewsb
Aniela_09, obecnie aplikując na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej do 16 października możesz zaoszczędzić dzięki promocji minimum 550 zł (w zależności od wybranego oddziału uczelni): 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 250 zł dzięki zniżce w opłacie wpisowej (150 zł zamiast 400zł).

Online Ekspert WSB
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu jSRth