iWoman.pl Forum Kariera Studia Gdzie iść na dobre studia podyplomowe?

Grupa: Kariera / Studia

Gdzie iść na dobre studia podyplomowe?
Rachel 11.06.09, 16:38:01
Rachel
Planuję wybrać się na studia podyplomowe we Wrocławiu. Zastanawiam się czy lepiej wybrać się na uczelnię prywatną czy państwową? Gdzie studia podyplomowe są lepsze?
cytuj #
Rimba 11.06.09, 17:16:01
Rimba
Nie ma to wielkiego znaczenia ponieważ studia podyplomowe na uczelniach prywatnych są prowadzone przez te same osoby co na uczelniach państwowych. Poza tym to i tak studia podypolomowe robi się dla papierka.
cytuj #
jokan 10.01.10, 16:18:26
jokan
Rimba napisał(a):
Nie ma to wielkiego znaczenia ponieważ studia podyplomowe na uczelniach prywatnych są prowadzone przez te same osoby co na uczelniach państwowych. Poza tym to i tak studia podypolomowe robi się dla papierka.

dokładnie tak, a i kowty za nie nie są małe i tu i tu
wiem coś o tym, bo sama będę się niedługo zapisywać:)
cytuj #
kowalska_edyta 10.01.10, 17:30:03
kowalska_edyta
Witam. Ja jednak sądzę, że uczelnie publiczne mają wyższą jakość kształcenia.
cytuj #
Violamm3 11.01.10, 07:46:16
Violamm3
Myslę, że jest ogromne znaczenie na jakiej uczelni kończy się studia podyplomowe, nie chodzi o papierek ale i profity z tytułu ukończenia odpowiedniej uczelni, np. chcąc zostać dyplomowanym księgowym jest kilkanaście podyplomowych uczelni w polce, które zwalniają z egzaminu DK...to zależy kto jakie ma plany na przyszłość, pozdrawiam
cytuj #
23.01.10, 22:32:24
~Konto usunięte
a ja mysle ze to jest wsystko jedno i to samo. porownywalam oferty killku uczelni oferujacych przygotowanie pedagogicznie i szczerze, to nie widze zadnych roznic w programie oprocz.. ceny. wybiore tansza opcje.
cytuj #
25.01.10, 16:39:23
~Konto usunięte
ja w czwartek zamierzam się dowiedzieć w Urzędzie pracy o możliwości sfinansowania przez ww instytucję takich studiów
cytuj #
Malgos2304 31.01.10, 21:36:44
Malgos2304
Granica między uczelniami prywatnymi a publicznymi powoli się zamazuje
cytuj #
babaryba 4.02.10, 19:36:16
babaryba
państwowe wydają mi sie lepsze
cytuj #
Latika 7.02.10, 20:38:23
Latika
Mi też...