iWoman.pl Forum Kariera Własna firma Sklep internetowy-jak zacząć?

Grupa: Kariera / Własna firma

Sklep internetowy-jak zacząć?
Patrycja12 10.01.12, 14:12:35
Patrycja12
Czy któraś z Was prowadzi sklep internetowy? Chciałabym zacząć sprzedawać własne wyroby, ale tak naprawdę nie wiem od czego zacząć!! Proszę o pomoc!!
cytuj #
Ptaszyna00 10.01.12, 15:07:22
Ptaszyna00
Na początku możesz założyć sobie konto na Allegro i od tego zacząć. Tam sprawdzić czy produkt się sprzedaje , jeżeli tak to stworzyć własną stronkę internetową ze sklepem.
cytuj #
eryka 10.01.12, 15:14:55
eryka
wtedy musisz wykupić domenę, ale można założyć darmową stronkę, albo bloga :)
cytuj #
28.11.12, 14:38:00
~fergfve
Jeśli chcesz założyć własny sklep internetowy to musisz kupić odpowiednie oprogramowanie do jego obsługi tutaj masz fajny poradnik: http://www.max-shop.pl/poradnik-sklepy-internetowe/ poczytaj sobie
cytuj #
9.10, 20:05:58
~WazonikowaKrzyki
Ja przede wszystkim zaczęłam po prostu od stworzenia własnej strony internetowej . By troche przedstawić kim jesteśmy , co robimy itd . I oczywiście do tego mam też sklep . Tylko ,ze ja takich rzeczy nie robiłam sama . ja to wszystko powierzyłam odpowiedniej agencji interaktywnej , a dokładniej Proformat z Wrocławia . Sama bym tego w życiu nie zrobiła . kamikadze nie jestem . A tak to przynajmniej mam wszystko zrobione profesjonalnie i rzetelnie . Poza tym panowie z agencji potrafią doradzić nie tylko w sprawie stron i sklepów ;)
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu vpFDi