Grupa: Kariera / Własna firma

własny biznes
12.10.16, 20:30:46
~Halatelka
Zwracam się do dziewczyn, które prowadzą własne biznesy, mam pomysł na rozkręcenie czegoś własnego, szyję od dawna i często szczególnie dla dzieciaków koleżanek zbieram zamówienia więc pomyślałam, że może to jakaś droga, taka porządnie szyte ubranka na zamówienie, może z personalizowanym haftem, myślicie że byłoby zapotrzebowanie? no i na co zwrócić uwagę na początku? jakie koszta?
cytuj #
14.10.16, 09:43:48
~Paula773
wiesz co ja z przyjemnością takie ubranka bym kupiła bo jakość tego co jest w sklepach przeraża, a mówisz o tym hafcie jeszcze, może własnie tak bardziej nawet okolicznościowo, na chrzciny czy coś to by chwyciło? jeżeli chodzi o koszty to możesz pracować w domu więc to duża oszczędność, maszynę masz pewnie skoro mówisz że szyjesz to też jesteś do przodu no i hafciarka Ci zostaje, ja akurat w temacie trochę siedzę i na Bernina pracuję, więc warto wziąć pod uwagę ich sprzęt
cytuj #
26.10.16, 08:19:20
~Morolka
dzięki wielkie za polecenie, zerknęłam sobie na ten sprzęt od Bernina, poczytałam opinie i rzeczywiście wygląda na to że w temacie hafciarki na nich najlepiej postawić, mam już nawet upatrzony idealny model tylko muszę sobie trochę zaoszczędzić i mam nadzieję, że od nowego roku uda się ruszyć z działalnością
cytuj #
20.11.16, 10:58:12
~Garalama
super sprawa z tym szyciem na zamówienie, jak dla mnie bardzo dobry biznes, szczególnie jeżeli chcesz je poszerzać o ten haft jak mówisz :) można by to też robić na ręcznikach czy pościeli myślę że fajnie to może wypaść, więc jak już ruszysz z tą swoją pracownią to sobie musisz takie ręczniki czy pościel też załatwić bo wiadomo że sama ich nie zrobisz, w sdxtowels mają super jakościowe i dobre ceny więc będą stanowić fajnego partnera
cytuj #
Barnetka 21.11.16, 12:36:28
Barnetka
Jasne, że będzie zapotrzebowanie. Takie szyte na zamówienia ubranka cieszą się dużym zainteresowaniem, bo ludzie chcą teraz mieć wszystko indywidualne i stworzone tylko dla nich, czy ich dzieci :) Jak już zaczniesz ten biznes to może warto byłoby zainwestować w taką wyspę handlową http://www.berkano.pl/ i np. wystawić się w jakiejś galerii? Ludzie na pewno zainteresują się ubrankami jeśli zobaczą przykładowe Twoje realizacje :)
cytuj #
2.02, 16:15:55
~marty25.
Mi też chodzi po głowie pomysł żeby zacząć własną działalność.Myślę by podziałać w branży ubezpieczeń - na tej zasadzie http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_cuk
cytuj #
9.04, 20:12:50
~renrenk
CUK to znana marka. Myślę że to dobry pomysł, bo w ubezpieczeniach zawsze jest ruch.I z tego co czytam to nie trzeba dużych pieniędzy na start.
cytuj #
20.04, 11:01:28
~t.24.m
Tam to można tanio auto ubezpieczyć.Cuk ma fajny kalkulator do porównywania cen OC
cytuj #
7.05, 13:00:16
~pomysł na biznes

~renrenk napisał(a):

CUK to znana marka. Myślę że to dobry pomysł, bo w ubezpieczeniach zawsze jest ruch.I z tego co czytam to nie trzeba dużych pieniędzy na start.

Jak już się prowadzi działalność to można ją rozszerzyć o sprzedaż ubezpieczeń i poprowadzić punkt partnerski to cuk. To dobry sposób na dodatkowy zarobek.
cytuj #
11.05, 20:41:19
~Bertia
Słuchajcie, ja myślę o założeniu placówki Nest Banku, na zasadzie Franczyzy. Od dawna myślałam o czymś swoim i nie wiedziałam na co postawić, o placówce bankowej myślę intensywnie od jakiegoś czasu. Co myślicie o tym pomyśle? Może ktoś wie jak to wygląda w rzeczywistości?:)
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu eizTe