iWoman.pl Forum Magiczna strefa Feng shui Co to jest Feng shui?

Grupa: Magiczna strefa / Feng shui

Co to jest Feng shui?
sylwiarek 17.05.10, 15:04:35
sylwiarek
Wiele osób pewnie wie co to jest feng shui to niech napiszą.
cytuj #
ewcia03bar 17.05.10, 21:22:38
ewcia03bar
jest to starożytna praktyka planowania w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym oglądałam program o aranżacji wnętrz z tą sztuką
cytuj #
20.05.10, 08:10:41
~Konto usunięte
Nie wiem dokładnie,więc niemogę wytłumaczyć. Ale kiedyś przyszła domnie znajoma,i zaczęła mnie sztorcować,jak mam źle poustawiane meble,co innego powinno wisiec naprzeciw oka,a co innego na przeciw drzwi............zgłupiałam lekko,nic nie będę przestawiać,znajomej już więcej nie zaprosiłam do siebie........:))))
cytuj #
anahiela 21.05.10, 15:43:32
anahiela
a mnie bardzo intryguje feng shui, ale nie mam jakoś odwagi na wprowadzenie modernizacji zgodnie z zasadami tej sztuki;
jakoś za duzo przeróbek by mnie to kosztowało,choc przyznam, że niektóre, wybrane elementy staram sie wproadzac w zycie - nie tylko w domu ale równiez w ogrodzie w przypadku właściwego zagospodarowania trawników i klombów :)

i przyznam sie szczerze, że o ile kwiatki maja sie dobrze od kiedy zmieniłam sposób ich sadzenia, o tyle ja na własnej skórze nie odczuwam żadnych fluidów tej sztuki..... a właściwie odczuwam je jedynie wówczas gdy w gre wchodzi ....autosugestia :)
cytuj #
Ksiezniczka 21.05.10, 17:34:40
Ksiezniczka
Mnie nigdy to nie interesowało i nie wierzę, żeby przemeblowanie mogło mieć wpływ na jakość życia
cytuj #
ancra 21.05.10, 22:51:34
ancra
wg mnie to czysty snobizm
cytuj #
krystynanowak 23.05.10, 11:48:51
krystynanowak
moi znajomi maja wedlug tej zasady umeblowany caly dom!w katach maja rozne przedmioty bo wierza ze to przynosi im szczescie
cytuj #
ewcia03bar 23.05.10, 11:54:31
ewcia03bar
krystynanowak napisał(a):
moi znajomi maja wedlug tej zasady umeblowany caly dom!w katach maja rozne przedmioty bo wierza ze to przynosi im szczescie

chyba mają sporo pieniędzy bo wtedy ludzie świrują bo nie maja co z nimi robić
cytuj #
karoligrz 24.05.10, 19:01:11
karoligrz
ewcia03bar napisał(a):
krystynanowak napisał(a):

chyba mają sporo pieniędzy bo wtedy ludzie świrują bo nie maja co z nimi robić

niom to troche przesadne jak ktos tak nagle stiwrrdza ze musi robic wielkie zmiany
cytuj #
krystynanowak 29.05.10, 10:58:09
krystynanowak
ja przez rok mialam w katach domu po prawej stronie kat milosci a po lewej kat kasy, ale chyba nie bardzo pomogly te zabiegi:P
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu vBYLi