Grupa: Miłość i seks / Problemy intymne

wesele
3.08.15, 12:43:38
~kasiekk1
Lepiej zorganizować wesele w restauracji czy w hotelu? I jaka jest różnica cenowa?
cytuj #
3.08.15, 12:45:26
~kaalikaa
To wszystko zależy od tego jaki hotel i jaka restauracja. Ja na przykład mialam w jasieniowce w hacjendzie i wyszlo mi calkiem tanio bo tam jest sala balowa plus pokoje dla 20 gosci więc moim zdaniem w sam raz :)
cytuj #
6.08.15, 13:55:55
~opalińska
zgadzam sie wszystko zalezy od miejsca. ja moge polecic zdecydowanie hotel efekt ekspress w krakowie gdzie restauracja jest idealna na wesela a poza tym jest specjalnie przygotowane menu i jak masz sypialnie dla nowożeńców to dostajesz upominek gratis ;)
cytuj #
30.10.15, 14:53:49
~emiliiiii
wydaje mi sie ze jak znakjdziesz fajne miejsce to bez roznicy czy bedzie to hotel czy restauracja. zadbaj tez o dodatkowe atrakcje :) ja zamówiłam juz fotobudke http://fotowariacje.pl/ bo sama mialam z tego frajde na wesleu mojej przyjaciólki. zastanawiam sie tez nad lampionami :)
cytuj #
26.02.16, 13:17:20
~akacjowa4a
a co d hoteli to interesuje mnie zorganizowanie wesela w Krakowie w Best Western Premier, czy któras może miała okazje być tam na weselu lub organizować?:>
cytuj #
26.02.16, 14:31:16
~blenda

~akacjowa4a napisał(a):

a co d hoteli to interesuje mnie zorganizowanie wesela w Krakowie w Best Western Premier, czy któras może miała okazje być tam na weselu lub organizować?:>

Byłam, i to nawet dwa razy bo jak jedna przyjaciółka zrobiła tam wesele to 2 lata później kolejna musiała zrobić bo była zachwycona. Więc jak widać miejsce bardzo fajne, przede wszystkim widac że wszystko dobrze zorganizowane było, Panna Młoda się nie stresowała niczym i udało się przebalować dłuuuugą noc bez katastrof :)
cytuj #
10.03.16, 20:25:39
~Katka35
ja robię wesele w Best Western Premier, termin w sierpniu więc w sumie lada chwila bo czas tak leci, mam nadzieję, że nie będę musiała się niczym stresować bo póki co współpraca przebiega wzorcowo
cytuj #
15.04.16, 12:37:37
~broszkowa
Faktycznie rewelacyjne miejsce i próbuję złapać tam termin ale nie jest łatwo więc musi być to Best Western Premier mega oblegane, właśnie na forach różnych znalazłam dużo dobrych opinii no i tutaj znów mam potwierdzenie, może uda mi się coś tam złapać bo nie chce inne lokalizacji
cytuj #
12.05.16, 21:43:32
~urtelka
oo ja z kolei w Best Western Efekt Express chyba to jest jakaś sieć, nie? poziom mega wysoki i od razu po wizycie tam z narzeczonym wiedzieliśmy, że chcemy postawić własnie na nich
cytuj #
26.05.16, 11:06:48
~mysiella
jak dla mnie dużo lepszy hotel bo nie ma problemu potem z rozlokowaniem gości do spania po całej zabawie,a Best Western Premier faktycznie świetne, byłam tam u koleżanki na weselu i bardzo mi się podobało
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu FTdgb