Grupa: Miłość i seks / Erotyka

Wesele w Krakowie
10.02, 13:35:06
~Przyszłapanna
Pierścionek jest, teraz trzeba organizować wesele. Co sądzicie o Best Western Premier w Krakowie. Ja osobiście tam nie była, ale wiele osób poleca mi właśnie to miejsce. Może ktoś potwierdzi ich zdanie?
cytuj #
18.02, 17:43:09
~ankah
Byłam i również mogę polecić Best Western Premier. Bardzo ładne miejsce, na pewno będziecie zadowoleni. Nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią.
cytuj #
2.03, 22:41:28
~reneciade
Ja z kolei moge polecić best western efekt express w krakowie. Miałam tam swoje wesele i muszę powiedzieć, że to bardzo ładna sala weselna. Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem naszego wesela.
cytuj #
16.03, 12:57:09
~Mederesa
Ja też znam best western efekt express w krakowie. Rzeczywiście to bardzo fajna sala na tego typu imprezy i dosyć duża, bo pomieści aż 200 gości.
cytuj #
22.03, 11:13:14
~Msitancja
Byłam już w kilku salach bankietowych, żeby wybrać tą najlepszą w krakowie i bardzo do gusty przypadła mi sala w hotelu best western efekt express. I to właśnie tam zarezerwowaliśmy miejsce na nasze wesele. Już się nie mogę doczekać :)
cytuj #
6.04, 12:00:52
~ereneda
Ja na pewno mogłabym polecić best western efekt express w krakowie. Sama mialam tam wesele i wspominam bardzo miło. Sala jest duża, pomieści nawet 200 gości, pięknie przystrojona.
cytuj #
11.04, 07:57:15
~smiechowa
Ja nie z Krakowa ale z Lublina. Swoje wesele organizowałam w hotelu Forum w Lublinie. Byłam oczarowana miejscem! Bardzo mi się podobał i kontakt z hotelem i cała obsługa w dniu wesela!
cytuj #
11.04, 20:25:47
~SylwiaGraj
Widzę, że ile osób tyle opinii. Ja dopiero będę w prawdzie szła do Best Western Premier w Krakowie i mogę napisać tylko tyle, że moja kuzynka ma tam wesele a jej nie jest łatwo dogodzić uwierzcie hahaha.
cytuj #
18.04, 11:25:36
~Meteorytowa
Oj w Krakowie jest bardzo dużo miejsc, gdzie można zorganizować wesele. Ważne są jednak inne atrakcje, bo to one świadczą o tym, czy wesele było udane. My naszym gościom zapewniliśmy pokaz iluzji i magii. Zatrudniliśmy pana z iluzjonistanawesele.pl i muszę przyznać, że była to najlepsza atrakcja weselna!
cytuj #
24.04, 11:32:25
~mereneda
My na weselu mieliśmy zdjęcia robione przez dwie miłe panie z fotografki.com.pl Mamy teraz świetną pamiątkę z tego dnia. Na całe życie. Koniecznie zobaczcie sobie ich portfolio.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu CcDbi