iWoman.pl Forum Popkultura Książki Pierwsza miłość

Grupa: Popkultura / Książki

Arysia 7.02.10, 19:17:29
Arysia
Przyjemny zbiorek do poczytania - z drugiej strony pierwsza miłość jest chyba najpiękniejsza
cytuj #
karolciak 10.04.10, 15:51:09
karolciak
Marta Fox pisze fantastyczne powieści dla nastolatek, sama czytałam je z przyjemnością
cytuj #
G3n1usz 10.04.10, 15:58:56
G3n1usz
Chętnie bym to poczytała . :D Może być ciekawe .
cytuj #
pogorulez 12.04.10, 18:11:12
pogorulez
wiem już jak skonstruwana jest ta książka. opis nijaki..\ rozumiem, ze tytuły minipowieści sa na tyle wymowne, że sugerują treść.
cytuj #
basiapawlak 12.05.10, 15:13:10
basiapawlak
karolciak napisał(a):
Marta Fox pisze fantastyczne powieści dla nastolatek, sama czytałam je z przyjemnością

Masz rację też czytałam je z przyjemnością i myślę, że licealiści powinni czytać je wszystkie
cytuj #
ewcia03bar 12.05.10, 20:44:49
ewcia03bar
basiapawlak napisał(a):
karolciak napisał(a):

Masz rację też czytałam je z przyjemnością i myślę, że licealiści powinni czytać je wszystkie

oj dołączę się do was zgadzam się te powieści czyta się bardzo lekko i przyjemnie polecam
cytuj #
kasia_brzeg 13.05.10, 10:50:40
kasia_brzeg
Jest to niezwykle wzruszająca powieść poświęcona wiekowi dojrzewania. ewcia03bar napisał(a):
basiapawlak napisał(a):
karolciak napisał(a):

oj dołączę się do was zgadzam się te powieści czyta się bardzo lekko i przyjemnie polecam

I ja się dołączę :P
cytuj #
Wenus 13.05.10, 19:31:22
Wenus
tez przeczytam , pierwsza miłość naj[piękniejsza tylko w książkach więc co pozostało ? tylko przeczytać
cytuj #
Ksiezniczka 13.05.10, 21:55:39
Ksiezniczka
Ja również z chęcią bym ją poczytała :) Jeśli cena będzie przystępna to sobie ją kupię :)
cytuj #
danatwa 13.05.10, 22:11:11
danatwa
pewno fajna ksiązeczka , przyjemnie wygląda , a i tytuł zachęca do przeczytania.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 9f8Vh