iWoman.pl Forum Psychologia Problemy kiedy na własne mieszkanie?

Grupa: Psychologia / Problemy

kiedy na własne mieszkanie?
socialmedia 24.10.13, 10:45:34
socialmedia
mam 27 lat, pracuje w firmie na umowe o prace, moge sobie co miesaic odlozyc jakies pieniadze na oszczednosci, zastanawiam sie kiedy bedize odpowiedni czas na to aby zakupić własne mieskzanie, czy brac kredyt czy nie?
cytuj #
fotijek123 24.10.13, 11:14:51
fotijek123
jesli masz pewnosc, ze Cie nie wyleja z pracy to moze juz zacznij starac sie o kredyt na mieszkanie, co ty na to?:)
cytuj #
ona_i_on 24.10.13, 12:33:34
ona_i_on
no pewnie ze brac kredyt bo chyba nie masz az takich oszczednosci aby zdecydowac sie na zakup mieszkania z tych osczednosci a tak kredyt napewno bedzie lepszym roziwaznaiem
cytuj #
ciapata 25.10.13, 08:41:51
ciapata
na wlasne mieszkanie idzie sie wtedy keidy nas stac na utrzymanie sie samemy oraz kiedy mamy juz odlozne jakies oszczenosci zeby to mieszkanie pomalu wykonczac :)
cytuj #
SanusiaS 27.10.13, 18:55:59
SanusiaS
Dokladnie! jak bedziesz pewna, że jestes stabilna finansowo to wtedy bedzie dobry moment :)
cytuj #
gitarzysta 28.10.13, 11:01:39
gitarzysta
jak masz mozlwisoc i masz pieniadze to im wczesniej na swoje sie podjzie tym lpeiej. zawzse to juz jest twoje i wsyzstk oco tam zrobis bedzie tylko dla ciebie wiec warto wczesniej o tym pomyslec
cytuj #
4.12.13, 09:20:38
~Kasia_50
Zawsze możesz spróbować skorzystać z programu Mieszkanie dla młodych. Będziesz miała wsparcie przy spłacie kredytu. Zawsze lepsze to niż wynajem, bo przynajmniej wiesz, że odkładasz na swoje mieszkanie, a nie do cudzej kieszeni. Tutaj znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat tego programu, warunki jakie trzeba spełnić, itp. www.mieszkaniedm.pl Warto zajrzeć:)
cytuj #
6.07.15, 09:05:53
~chce na plażę

~Kasia_50 napisał(a):

Zawsze możesz spróbować skorzystać z programu Mieszkanie dla młodych. Będziesz miała wsparcie przy spłacie kredytu. Zawsze lepsze to niż wynajem, bo przynajmniej wiesz, że odkładasz na swoje mieszkanie, a nie do cudzej kieszeni. Tutaj znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat tego programu, warunki jakie trzeba spełnić, itp. www.mieszkaniedm.pl Warto zajrzeć:)

Dokładnie, ja dzięki MDM kupiłam sobie mieszkanie w Gdańsku, na osiedlu Soszkowo. Wydaje mi sie, ze wlasne mieszkanie si przydaje. wydasz raz, a ile placisz za wynajem?
cytuj #
Rezka 27.07.15, 09:23:35
Rezka
Z tego co się orientuję to musiałaś wpłacić 10%? Czy nie jest potrzebny wkład własny?
cytuj #
9.09.16, 06:32:09
~marimba
warto kupić coś swojego, ja ym się nie umiała gnieść z rodzicami czy teściami całe życie. jak nie masz czasu na szukanie, a jesteś z krakowa to polecam agencję nowodworski estates, fajne doradztwo i szybko mieskzania znajdują. a programów jak dostać dofinansowanie na mieszkanie też szukaj, może coś ciekawego znajdziesz, chcoiaż mnie się nie udało
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu 7YxWh