iWoman.pl Forum Rodzina Ciąża Suplementy dla ciężarnych

Grupa: Rodzina / Ciąża

Suplementy dla ciężarnych
Joanna 12 18.03.13, 13:54:03
Joanna 12
Jestem w pierwszym miesiącu ciąży... chciałabym żebyśmy, zarówno ja, jak i dziecko czuli się dobrze , i żebyśmy byli zdrowi... jakei suplementy są najlepsze dla kobiet w ciąży?
cytuj #
Maleńka12 18.03.13, 15:26:52
Maleńka12
Wydaje mi się że lepszą opcją będzie zainwetsowanie w jakieś owoce i warzywa , zamiast sie faszerować jakimiś specyfikami... przecież wiadomo zę anwet witamina C szkodzi przy dłuższym braniu...
cytuj #
basia34 19.03.13, 09:49:38
basia34
wydaje mi sie ze nie powinnas sama nic kombinowac z wyborem suplementow diety. zglos sie do swojego lekarza prowadzacego a on ci przekaze coi jak powinnas jesc aby dostarczac odpowiednie substancje do organizmu
cytuj #
vasil87 26.06.14, 09:49:00
vasil87
Moim zdaniem właśnie wskazane jest, by dodatkowo brać witaminy w tabletkach, bo przecież rozwija się u nas nowe życie. Ja w trakcie ciąży brałam MultiCODE, bo jak czytałam w internecie, oferuje najwyższy stopień biodostępności zawartych w tych tabletkach witamin i minerałów. Dodatkowo nie zawiera sztucznych substancji oraz glutenu czy laktozy.
cytuj #
23.10.14, 21:12:05
~Oleńka84
przede wszystkim zdrowa dieta bogata w mikroelementy i witaminy i folik, pamiętaj, że w ciązy wszystkie leki trzeba konsultować z lekarzem
cytuj #
Majeczkaa 30.03.15, 23:14:35
Majeczkaa
popieram przedmówcę, kwas foliowy i zdrowa dieta to podstawa, a jeśli macie jakiej podejrzenia, że coś jeszcze wam brakuje to badania i lekarz obowiązkowo
cytuj #
Alicja_82 31.03.15, 22:44:22
Alicja_82
Majeczkaa napisał(a):

popieram przedmówcę, kwas foliowy i zdrowa dieta to podstawa, a jeśli macie jakiej podejrzenia, że coś jeszcze wam brakuje to badania i lekarz obowiązkowo

pytałam w innym wątku, ale może tutaj ktoś podpowie, czy zmienia się dawka kwasu foliowego w ciąży i podczas jej planowania, bo kwas przyjmuję już od kilku ładnych lat ale staram się o powiększenie rodziny
cytuj #
Majeczkaa 25.05.15, 21:44:16
Majeczkaa
Alicja_82 napisał(a):

Majeczkaa napisał(a):

pytałam w innym wątku, ale może tutaj ktoś podpowie, czy zmienia się dawka kwasu foliowego w ciąży i podczas jej planowania, bo kwas przyjmuję już od kilku ładnych lat ale staram się o powiększenie rodziny

dawka zdecydowanie pozostaje bez zmian dla zdrowej kobiety, ale jeśli masz wątpliwości skonsultuj to z lekarzem
cytuj #
Alicja_82 26.05.15, 08:20:46
Alicja_82
Majeczkaa napisał(a):

Alicja_82 napisał(a):

Majeczkaa napisał(a):

dawka zdecydowanie pozostaje bez zmian dla zdrowej kobiety, ale jeśli masz wątpliwości skonsultuj to z lekarzem

dziękuję, widzę, że odpowiedziałaś mi również w innym wątku na to samo pytanie, jednak mialam kontrolną wizytę u swojego gina i wszystko z nim skonsultowałam w miedzy czasie ;]
cytuj #
Majeczkaa 20.06.15, 17:36:09
Majeczkaa
nie ma sprawy, ja udzielam się w wielu watkach i jak mogę i potrafię pomóc to pomagam
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu ysNcc