iWoman.pl Forum Rodzina Dzieci Szkoła podstawowa w Warszawie?

Grupa: Rodzina / Dzieci

Szkoła podstawowa w Warszawie?
29.05, 19:39:40
~Hannnaka2
Jaką podstawówkę w stolicy polecacie? Najlepiej na Wilanowie. Gdzie posłaliscie swoje pociechy?
cytuj #
30.05, 15:22:55
~Garczynska43
Moje chodzą tutaj - http://wilanow.varsovia.edu.pl/ Kierowałam się odległością, bo w zasadzie tylko prze ulicę dzieci muszą przejść, ale szkoła jest naprawdę fajna. Prywatna, ale czesne jest znośne.
cytuj #
27.06, 19:12:50
~Zugba
sama jestem zainteresowana Varsowią - tym bardziej że ta szkoła jest niedaleko domu. A co mnie kusi - chyba bardzo fajne zajecia jakie proponują. Widać ze jednak to prywatna szkoła - bardzo starają sie żeby dzieci miały urozmaicony czas!
cytuj #
27.07, 16:04:11
~czwórczka
Ja polecam Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie, prowadzi ją Fundacja Varsovia. Mój synek chodzi do tej szkoły, widzę jak ogromne postępy robi. Klasy nie są duże, sale mają świetne wyposażenie.
Nauczyciele bardzo fajni.
cytuj #
2.08, 15:40:23
~MariaWolinska3992
A ja przeglądam aktualnie ogłoszenia o pracę w szkole, wiem, że już jest trochę późno, ale znalazłam ogłoszenie w szkole Gaudeamus na Bemowie. Wysłałam CV i liczę, że może w tym tygodniu jeszcze ktoś zadzwoni.
cytuj #
29.08, 16:53:20
~podyla
Dołączam się pozytywnych opinii o szkole im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie. Bardzo dobry poziom! Syn w tym roku szkolnym co był wygrał międzyszkolny konkurs z matematyki :) Dobrze uczą, no i atmosfera w szkole jest fajna.
cytuj #
31.08, 09:54:46
~Mistrzycka
Też zastanawiam się nad zapisaniem dzieci do tej szkoły Wiktorii Wiedeńskiej co piszecie. Planuję przeprowadzkę do Warszawy dopiero w grudniu... Wiem, ze dla dzieci to tak nie bardzo, ale nie mam na to wpływu... Przenoszą mój oddział i będe musiała się przeprowadzić z dziećmi. Jak myslicie bedzie problem z przeniesieniem dzieci w trakcie roku szkolnego?
cytuj #
1.11, 19:38:05
~Soowkowa
Dzięki za rady. Syn co prawda w tym roku jeszcze w przedszkolu, ale też zdecyduje sie na szkole im. Wiktorii Wiedeńskiej. Dziękuję wszystkim za opinie.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 1yyGm