Grupa: Rodzina / Ciąża

wyprawka
12.05, 09:29:36
~przyszłamamamisi
Jak tam wasza wyprawka? :D Ja teraz zabieram się za wózek... strach się bać haha :D ostatnio kupiłam fajne body na psoty.com i myślę nad pajacem do spania też u nich. Jak u was jest szał zakupowy? :D
cytuj #
27.05, 10:19:13
~sabinawacławik
ja wózek mam od siostry więc mam spokój! :D też muszę kupić body jeszcze bo tego chyba nigdy dość. Mam kilka z sieciówek, zerknę sobie na psoty co mają ciekawego ;)
cytuj #
10.06, 12:35:58
~urszulkas

~przyszłamamamisi napisał(a):

Jak tam wasza wyprawka? :D Ja teraz zabieram się za wózek... strach się bać haha :D ostatnio kupiłam fajne body na psoty.com i myślę nad pajacem do spania też u nich. Jak u was jest szał zakupowy? :D

U mnie szał to dobre słowo hahha :D Nie znam tej firmy, też zobaczę. A tak to smyk i sieciówki przeważnie. Wózek mamy od dziadków jako prezent :D
cytuj #
17.06, 12:55:56
~mirkaOl
ja gdzieś chyba czytałam o psoty tak coś mi się obiło o uszy ;)
cytuj #
3.07, 10:27:55
~kulkia

~sabinawacławik napisał(a):

ja wózek mam od siostry więc mam spokój! :D też muszę kupić body jeszcze bo tego chyba nigdy dość. Mam kilka z sieciówek, zerknę sobie na psoty co mają ciekawego ;)

ja podobnie ;) tylko jeszcze zastanawiam się nad łóżeczkiem ;)
cytuj #
5.07, 02:36:47
~Helenkaa
Ja podczas kompletowania wyprawki największy problem miałam właśnie z zakupem wózka. Długo zwlekaliśmy z decyzją, trzeba jednak poświęcić trochę czasu żeby móc przejrzeć poszczególne oferty i jeszcze je porównać. Zdecydowaliśmy się na wózek pod polskiego producenta adamex, model barletta. Mogę go polecić, bo dobrze się go prowadzi, ma miękkie amortyzatory, jest lekki, a gondola jest duża, więc dziecku będzie wygodnie.
cytuj #
9.07, 17:20:42
~lusiaz

~mirkaOl napisał(a):

ja gdzieś chyba czytałam o psoty tak coś mi się obiło o uszy ;)

mi też się tak wydaje, muszę zobaczyć co mają
cytuj #
24.07, 11:51:26
~nisiaa
ja zamówiłam pajaca, bo body już kupione a aż tyle mi nie trzeba na dzień dzisiejszy
cytuj #
30.07, 18:22:36
~Kamelowa
Dla mnie wyzwaniem był zakup fotelika samochodowego dla maluszka, zdecydowaliśmy się na Carlo z mocowaniem ISOFIX polskiej firmy - bardzo solidna konstrukcja.
cytuj #
Margaretka07 2.10, 07:08:16
Margaretka07
Teoretycznie wyprawka jest skompletowana, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Ja też kupiłam wózek używany i jestem zadowolona, tylko kompletnie nie zwróciłam uwagi, że do wózka nie było dołączonej torby spacerowej, a więc teraz jestem na etapie poszukiwania jakiejś funkcjonalnej torby do wózka ...
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu NPGmi