iWoman.pl Forum Styl Moda tatuaż tak czy nie

Grupa: Styl / Moda

tatuaż tak czy nie
anty22 13.04.12, 10:11:57
anty22
czy uważacie że tatuaże są spoko? waham się już kilka miesięcy i cały czas nie mogę się zdecydować, z jednej strony wydaje mi się, że dodaje seksapilu trochę a z drugiej że jesdnak nie są specjalnie kobiece. Co myślicie w tej kwestii?
cytuj #
mamcia432 13.04.12, 10:17:40
mamcia432
zawsze mozesz usunac, jednak to bedzie kosztowne, to zalezy tez jak duzy ma byc ten tatuaz
cytuj #
ragazza 13.04.12, 13:36:05
ragazza
mi się podobają na kimś, ale sama bym się nie odważyła, zawsze ejst ryzyko że Ci się znudzi i co wtedy? albo są zawody, których wykonywanie absolutnie zabrania posiadania tatuaży
cytuj #
Cezaryna 13.04.12, 14:49:35
Cezaryna
Jasne że "tak", tatuaż nadaje takiej indywidualności osobie!! Zresztą zwiększa seksapil !!
cytuj #
mirell29 9.06.15, 10:03:50
mirell29
Ja jestem na tak, mam już 2 tatuaże i oba robiłam w salonie http://www.artdesire.pl - mogę go polecić, bo jest godny zaufania
cytuj #
22.09.16, 13:26:53
~uśkaa
ja wciąż na trwały tatuaż się nie zdecydowałam, za to te z henny, ładnie, profesjonalnie wykonane raz na jakiś czas powtarzam i zanim mi się znudzą spokojnie zdążą zniknąć, więc jak ktoś ma wątpliwości co do trwałego zdobienia ciała tak jak ja to jest jak najbardziej super opcja, Pani Ania z http://www.mehendisign.pl/ robi piękne, warto sobie obejrzeć jej prace
cytuj #
9.10, 10:24:28
~Lorena777
Hej , Tatuaże są jak najbardziej okay . Jest tylko jeden warunek. Raz ,że trzeba go zrobić w na prawdę renomowanym studio , gdzie higiena , obsługa i jakość są na najwyższym poziomie , to jeszcze powinniśmy wziać pod uwagę postępowanie po zabiegu . Tzn odpowiednia pielęgnacja . Ja jestem właśnie świeżo po zrobieniu tatuażu . I np po takim Tattoo Butter bardzo ładnie m się ten tatuaż goi . Skóra jest nawilżona ;) Polecono migo właśniew tym studio i zmaówiłam sobie na loveink.pl . Pięknie pachnie papayą ;)
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu zJsEd