iWoman.pl Forum Zdrowie i uroda Nasze zdrowie Jakie buty przy bólu kręgosłupa?

Grupa: Zdrowie i uroda / Nasze zdrowie

Jakie buty przy bólu kręgosłupa?
AgataMalina 30.08, 09:35:02
AgataMalina
Od kilku tygodni mam ogromne bóle w okolicach kręgosłupa. Regularnie chodzę na masaże i stopniowo się to poprawia. Zastanawiałam się jakie radzicie założyć "bardziej" oficjalne buty do pracy, bo pracuję w dużej korporacji, gdzie przyjście w typowych adidasach raczej nie przejdzie. W wysokich szpilkach czy balerinkach po przejściu kilkudziesięciu metrów zaraz bolą mnie plecy :(
cytuj #
31.08, 14:14:49
~Marzena Dudziak
Koturny z Wojasa mogę śmiało polecić. U mnie w przypadku bólów po wypadku sprawdzały się też szpilki, ale na takim niewielkim obcasie. Jak najmniejszym, ale nie mogą być 0cm - balerinki - bo po prostu plecy wtedy mają niesamowitą "przeprawę"...
cytuj #
15.09, 12:23:16
~Małgorzata Kalata
Buty z Wojasa jak najbardziej, ale na pewno nie koturny. Jeśli boli Cię kręgosłup to w grę wchodzą tylko płaskie buty. Powinny być dobrze wyprofilowane i wygodne, na delikatnym podbiciu. W Wojasie masz takich pełno, ale musisz przymierzyć, które będą pasowały do Twojej stopy
cytuj #
19.09, 09:31:25
~Kari Śmigalska
Z Wojasa ogoólnie wszystkie buty są mega wygodne, ale przy bólach kręgosłupa nie ryzykowałabym żadnym obcasem. Spróbuj z lordsami na trochę grubszej podeszwie, ona już w ogóle daje mega wygodę.
cytuj #
27.09, 10:12:23
~sylwiaooo
No na pewno nie szpilki jakieś buty na płaskim są najlepsze :) A byłaś z tymi bólami u specjalisty może warto to sprawdzić co się dzieje albo wybierz się na jakieś rehabilitacje np. do orthosa można tam wykupic taki specjalny turnus tygodniowy, dwutygodniowy itp. powinno pomóc.
cytuj #
18.10, 14:56:34
~wiczka92
Popieram koleżanki, które mówią, ze z Wojasa ogólnie buty są wygodne :) chociaż przy bólach kręgosłupa nie chodziłabym na wysokim obcasie, na niższym (jeśli buty są wygodne ) owszem.
cytuj #
19.10, 21:47:23
~dgdgdd
Hej
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
cytuj #
23.10, 17:45:08
~Kałuża
Kup sobie jakieś płaskie buty, albo na malutkim obcasie, najlpiej z Wojasa. Tam bedziesz miala pewnosc, ze beda wygodne.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu duh2c