iWoman.pl Forum Zdrowie i uroda Makijaż Makijaż permanentny - 10 faktów i mitów

Grupa: Zdrowie i uroda / Makijaż

Makijaż permanentny - 10 faktów i mitów
2.10.12, 19:51:05
~www.marcelinagnat
www.marcelinagnat.pl
cytuj #
kaloryczka8382 3.10.12, 10:50:55
kaloryczka8382
w zyciu nie zrobie sobie makijazu permanentnego, wyglada od bardzo sztucznie, poza tym jak sie zmyka to odcienie sie troche zmieniaja kolorow;/ co wyglada srednio estetycznie
cytuj #
Sylvia 26 3.10.12, 13:24:16
Sylvia 26
nei wiem dlaczego w ogóle zapanowała taka wielka moda na tego rodzaju makijaż, nie ąłtwiej pomalować sobie rzęsy każdego dnia? albo pzreciągnąć konturówką i błyszczykiem usta?
cytuj #
4.10.12, 16:25:50
~Marcelina Gnat
www.marcelinagnat.pl wrocław Zapraszam !
cytuj #
11.06.14, 20:34:09
~Jerzyna00
Wydaje mi się, że to nie tylko moda na makijaż permanentny sprawia, że jest takie zainteresowanie nim, a przede wszystkim ogromna wygoda. Budzimy się i już jesteśmy piękne :) Kiedyś nie byłam przekonana do tego typu zabiegów jednak kiedy moja siostra zrobiła sobie usta w Koszalinie u Pani Aleksandry Góreckiej zrozumiałam, że warto.
cytuj #
16.06.15, 10:55:44
~Julia19
ciekawe informacje, szykuje się do kursu z makijazu permanentnego i ta wiedza pewnie mi się przyda, będę robila kurs w perfect glamour a potem planuje sama wykonywac makijaże permanentne. Na sobie mam taki makijaz od dwoch lat i jestem bardzo zadowolona, po pierwszym zabiegu efekt utrzymywal się bardzo dlugo
cytuj #
4.05, 08:41:42
~ewelona
Ja zawsze straszne brwi miałam, Na dobrą sprawę w ogóle nie miałam :D stosowałam jakieś tam odżywki, ale mam jasne włosy i po prostu nie dość, że brwi były prawie białe to jeszcze tak mało ich było. Przyjaciółka poleciła mi panią Magdalenę Bąk, która zajmuje się makijażem permanentnym i że też wcześniej się na to nie zdecydowałam. Efekt świetny, nie muszę spędzać prawie dwudziestu minut na robieniu brwi, wyglądają naturalnie i w końcu mam konkretny wyraz twarzy. Pani Magda jest genialna i polecam ją każdemu!
cytuj #
14.09, 10:12:18
~Julia3567
Uważam, że jak się trafi na kogoś kto się zna na tym jak np. Makeup 4Ever Łódź Aneta Budzińska Dostatnia, to zabieg nie wyjdzie tak sztucznie, jak niektórzy myślą.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu bwBVj