iWoman.pl Forum Zdrowie i uroda Medycyna Rehabilitacja Krakow

Grupa: Zdrowie i uroda / Medycyna

Rehabilitacja Krakow
23.11.16, 20:06:27
~Jadzkkak912
Gdzie najlepiej w Krakowie zapisać się na rehabilitację? Polećcie jakiś punkt!
cytuj #
27.11.16, 16:22:09
~ppoduszkka
Ja polecam gabinet p. Więcków na ul. Piwnej, jest to prywatny gabinet, ale warto zapłacić i mieć rehabilitację przeprowadzoną prawidłowo, ja wiele razy korzystałam z punktów na nfz i to była masakra, z ostatnią kontuzją byłam na ul. piwnej i zupełnie inaczej, traktowanie lepsze, sprzęt lepszy i fizjoterapeuci też się bardziej przykładają.
cytuj #
10.02, 12:39:44
~Maria6f3
Do nas przychodzi do domu rehabilitant, ale to jest znajomy, któremu możemy zaufać. Często jeździmy też z synem na dłuższe turnusy rehabilitacyjne do ośrodka Stobno. Bardzo lubimy tam jeździć, bo takie długie i codzienne rehabilitacje bardzo dobrze wpływają na zdrowie małego. On sie lepiej czuje, lepiej reaguje i jest w lepszej kondycji fizycznej, a ja psychicznej, że wszystko jest dobrze!
cytuj #
23.02, 20:38:40
~EwelinaPietrzakk
Zerknij sobie na te punkty rehabilitacyjne: www.rehabilitacje.org To gabinety G&R. Od wielu osób słyszałam, że w Krakowie najlepsze, teraz też mama zaczęła rehabilitację u nich i również sobie chwali.
cytuj #
24.02, 11:19:14
~Jaanina2
Rehabilitacja to bardzo ważna kwestia i warto znaleźc kogoś naprawde dobrego. Wiem to, ponieważ mam chorego syna, który potrzebuje stałej rehabilitacji, by utrzymać sie w dobrej sprawności fizycznej. Jeździmy też na turnusy na ośrodka Stobno, gdzie jest naprawdę bardzo miła obsługa. A syn czuje się znacznie lepiej po takiej długotrwałej rehabilitacji w ośrodku.
cytuj #
2.03, 21:56:31
~Beradetta0p
A tak, znam ten ośrodek Stobno, jest naprawdę bardzo dobry. też byłam tam z dzieckiem juz na kilku takich turnusach. Za każdym razem wyjeżdżamy stamtąd zadowoleni, a mój syn odczuwa znaczną poprawę po dlugotrwałej i codziennej rehabilitacji.
cytuj #
16.03, 12:08:09
~Pelanada
Ja też z córką jeżdżę do ośrodka Stobno. zawsze spotyka nas tam miła atmosfera i bardzo dobra kadra rehabilitantów. Córka ma porażenie mozgowe i musi być cały czas poddawana zabiegom. A w ośrodku Stobno ma indywidualnie dobierane zabiegi, co bardzo jej pomaga.
cytuj #
22.03, 10:16:10
~Memeszkada
Najlepiej jest znaleźć dobrego rehabilitanta, który będzie przychodzil do domu. Wiadomo, że czasem chorym osobom jest trudno wyjść z domu, aby przyjechać do centrum rehabilitacyjnego. Ja zabieram też córkę na turnusy rehabilitacyjne do ośrodka Stobno, gdzie poddawana jest serii zabiegów. Bardzo róznych i dostosowanych pod jej schorzenie. bardzo lubimy tam wracać.
cytuj #
29.06, 10:24:26
~tOMASZEWSK2
JA AKURAT NIE MIAŁAM PROBLEMU ŻEBY WYJŚĆ I DOJECHAĆ WIĘC WYBRAŁAM GABINET G&R NA OSIEDLU HUTNICZYM. ZABIEGI BARDZO MI POMOGLY, A CO DO CEN TO MAJA NAPRAWDE UMIARKOWANE.
cytuj #
28.07, 18:24:19
~Optika
Ja też chodziłam do gabinetu p. Więcków na osiedlu Hutniczym i potwierdzam, że pracują tam naprawdę dobrzy fizjoterapeuci. Mi pomogli, jak widzę osobom wyżej również, więc chyba śmiało możecie się tam zapisywać.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu WYqhk