Grupa: Zdrowie i uroda / Pielęgnacja

zmarszczki
13.10.15, 10:50:53
~rennatta
Jakie polecacie dobre kremy przeciwzmarszczkowy?
cytuj #
16.10.15, 10:10:57
~gabsy
To zależy ile masz lat, kosmetyki oeparol mają chyba dwie serie przeciwzmarszczkowe, one mają w składzie olej z wiesiołka, który jest świetny na skórę
cytuj #
29.10.15, 15:20:05
~Ewa-O
Zamiast kremu rekomenduję mezoterapię osoczem bogatopłytkowym. To zabieg, który niesamowicie odmładza i regeneruje starzejącą się skórę. Można go wykonać raz na np. rok, a jego działanie - z tego co czytałam - ma się utrzymywać na długo. Nie potrzeba przy tym żadnych kremów, żeby utrzymać świeżość cery: http://urszulabrumer.pl/nowe-tendencje-w-medycynie-estetycznej/
cytuj #
29.10.15, 20:50:07
~Dojrzałairozsądna
Zgadzam się z Ewą O, że kremy nie są skuteczne i zwyczajnie nie opłaca się co miesiąc lub dwa kupować drogi krem, który nie przynosi żadnego efektu. Dużo praktycznej będzie poddać się nieinwazyjnemu zabiegowi takiemy jak tu http://arkadia-opole.pl/medycyna-estetyczna/oczy/ultherapy.html?fromsearch.
Właśnie w Arkadii Spa udało mi się wygładzić zmarszczki :)
cytuj #
Elena87 15.11.15, 19:19:02
Elena87
Moja mama używam teraz kremu z loreala revitalift. Jest z niego mega zadowolona. Ale, co najwazniejsze, jest w stosowaniu go regularna i przy okazji robi masaż twarzy sobie. Nie widać u niej wieku.
cytuj #
muzykalna 14.12.15, 20:44:57
muzykalna
Widziałam reklamę tego kremu i nawet pomyślałam, żeby go kupić mamie pod choinkę. Twoja używa sam krem czy serum też? Bo widziałam, że można kupić w komplecie. Ciekawa jestem po jakim czasie widać efekty stosowania. :)
cytuj #
fokazielonooka 3.02.16, 15:39:44
fokazielonooka
Fajnym zabiegiem jest termolifting Venus Freeze. Super działa na skórę, ujęrnia ją, uelastycznia. Po takich 3 zabiegach wygląda się faktycznie młodziej. Wiem, bo taką krótką kurację zrobiłam sobie jesienią w Vici Clinic w Krakowie.
cytuj #
jagienka1986 20.10.16, 16:39:28
jagienka1986
Kremy z Vichy są super jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami. Seria liftactiv wg mnie godna polecenia. Krem na dzień jest mocno nawilżający. Ładnie wygładza skórę i mam wrażenie, że również łagodzi rysy twarzy.
cytuj #
martuszka88 20.11.16, 18:17:25
martuszka88
To prawda - Vichy u mnie grają pierwsze skrzypce jeśli chodzi o kosmetyki przeciwzmrszczkowe. Sprawdzona marka i skuteczna. Moja mama równiez używa vichy od kilku lat i jest bardzo zadowolona.
cytuj #
maryawary1000 22.11.16, 11:49:38
maryawary1000
Ja też ufam Vichy w sprawach pielęgnacji cery. Ostatnio kupiłam ich nowość na zmarszczki, a właściwie na "zwolnienie czasu" - Slow Age. Jestem mile zaskoczona tym kosmetykiem i mogę go polecić. Moja cera jest nawilżona, sprężysta i jakby zdrowsza.
cytuj #

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Podpis:   
Podaj drugi znak kodu XjTNj